Browser oyun tavsiyesi.

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Arkadaşlar,uzun zamandır oyun yüzü görmedim,böyle stresimi atacak,zevk verecek,travian tarzı strateji oyunu olacak bir Browser oyun arıyorum.
Travian da artık her şey para oldu,oynanmıyor.

NOT : Oyuna para vermeyenin de bir şansı olsun.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Valla ben Drakensang Online oynuyorum gayet güzel ancak onda da bayagı bir para var.Yani andermant almak için andermantsız oyunun tadı çıkmıyor.
Bende hiç andermant yok ama ben bayagı ilerledim oyunda çok iyi itemler aldım şu anda vuruş puanım seviyemin 3 katı üstünde.Kendi seviyemdekileri tak indiriyorum :D

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Sağ olun arkadaşlar,travian,klanlar,ikariam tarzı, asker üretmeli,bina geliştirmeli oyun olursa iyi olur.
Para verenin avantajı çok olmasın yani,elbet olacak,ama bazı oyunlarda para vermeden sığıntı gibi oynuyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.