BruteForce

BekeSs21

Yeni üye
6 Nis 2016
27
0
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmışsam çok özür dilerim öncelikle. Daha çok yeniyim 1 günüm etti forumda bana yeni başladıysan BruteForce kullanın diye söylendi şu an kullanıyorum arama motorunuda indirdim her şey şimdiye kadar eksiksiz yaptm sayılır.
İlk sorum şu olacak bu işlem çok uzun sürer mi ?
2. sorum ise bu dork ayarlarını nasıl yapılır?
Kardeşlerim amacım hızlı yürümek değil sadece yavaş ilerleyip sağlam adımlar atmaktır. Hepinizin bildiği gibi yürümeyi öğrenmeden koşamaz insan. Saygı ve sevgilerimle... :RpS_thumbsup: <3

mrschwartz

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
676
5
TÜRK
Kullandığın dorka ve bulunan siteye göre süresi değişir ha bu arada bruteforcede kullanmış olduğu Id ve Password sayısına görede değişebilir arama süresi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.