Bu C# kitabı alınır mı ?

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Elinin altında milyonlarca kaynak var.
Kitap almak ile boşa vakit harcıyosun

Yok hocam internete her zaman güvenilmiyor,adam kod paylaşıyor bir bakıyorum bir sürü hata var.

Ben işi temelden öğrenmek istiyorum.Evde de takılınca anında bulabileceğim bir kitap koleksiyonum olsun.

Bir de Java kitabı almayı düşünüyordum,ama zırt pırt hata vermesi,ve Microsoft gibi anında yardım alabileceğin bir sistemi olmadığı için Java yı eledim.

C# devam,beni hiç yarı yolda bırakmadı.

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Yok hocam internete her zaman güvenilmiyor,adam kod paylaşıyor bir bakıyorum bir sürü hata var.

Ben işi temelden öğrenmek istiyorum.Evde de takılınca anında bulabileceğim bir kitap koleksiyonum olsun.

Ben sana her türlü yardımcı olurum skype adresim iletişimlerde mevcut kaynakları da sunarım önemli olan gerçekten öğrenmek istemen :)

Java hatalarını göstermez derleme anında oluştuğunu görürsün.

Ama başarırsan java öğrenmeyi gerçekten iyi yerlere gelirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.