bu linkteki dosyayı

crazyimpi

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
687
0
arkadaşlar rica etsem bu linkte >>>http://turbobit.net/ga01zv1pjgb8.html>>> winsows 7 iso dosyası var bunu yandexe yükleyebilirmisiniz çok ihtiyacım var bilgisayara format atmam lazım lütfenn biligisayarım açılmıyor hem bu windows 7 iso dosyası islam editon yani editlenmiş işletim sistemi çok güzel sizde kullanırsınız

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kardeşim ben ind başlatıcam ne zaman iner bimiyorum.
Birde yandiske yüklerim senin için.. Ama Sende bililiyosun biraz zaman alır. Öğleden sonra yüklemeyi baslatır sana haber veririm

ExeFatih

Katılımcı Üye
22 Eyl 2013
394
0

crazyimpi

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
687
0
KArdeşim bulmuş galiba orada indirebilrsin.
Benm işim öğleden sonra bitiyo olmazsa haber ver ben indirmeyi başlatıyım.Yandiske yüklerim.

kardesim ilgin ve alakan için çok tesekkürler allah razı olsun,,yalniz diger arkadasimiz bulmuş ama o 32 bit bana 64 biti lazim rica etsem yandex diske yükleyip linki özelden mesaj olarak atarmisin

crazyimpi

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
687
0
32 bitini onu aramak lazım.Biraz araştırıyım 64 yoksa
Senin dediğin yerden yükleme yapayım ben

Windows 7 Ultimate Sp1 slam Edition 32/64 Bit Trke Full » Pc Eczanesi - tek link, full indir, windows 7, windows 8, trke, full, program, oyun, antivirus, windows, xp, windows 7, katilimsiz, teknik, destek, XP, pro, servis, pack, 1, 2, windows 8, wind kardesim bu sitede hem 32 hemde 64 bit var bana 64 bit lazim rica etsem yandex diske yuklermisin 64 bit olanini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.