Çözüldü Bu Metin2 Neyden Ban Yemiş Olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Beyler giriyorum metin2 ye fakat oyuna girişiniz süresiz engellenmiştir diyor daha sonra hotspot ile deniyorum aynı hatayı veriyor fakat softether vpn ile deniyorum giriş yapıyor sizce neyden ban yemiş olabilir ? pc den kaynaklı degil farklı pcden de giriyorum aynı fakat girdigim modemler aynı? tmac programını denedigim zamanda girmiyor ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
mac adresi için wifi adaptör ile internete girmeyi deneyebilirsin garanti çözüm.
onun dışında cihaz banı olabilir HDD, CPU v.s

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
kardeşim bildiğin ban yemişsin olan bu.
Açamazsın geçmiş olsun tamam?
Tek deneyebileceğin oyunun iletişim kısmından iletişime geçip hangi sebepten ötürü ban yedim diye sormak olur.
Millet niye bu kadar kasmış kavurmuş ortalığı?
Gece gece.

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
Merhaba metin2 ekibi şu nedenlerden ban atabiliyor.

M-won alışverişi
Küfür
Taklit
3. Parti yazılımı
Şüpheli yazılım (yeni getirdikleri anti hile stemiyle çıktı arkada çalışan bir uygulama şüpheli gelmiş olabilir)
Hakaret
Hırsızlık (hırsızlık yapıp diğer hesaplarınıza tek tek verdiyseniz o hesaplar banlanabilir)

En çok banlanma nedenleri bunlardır fakat şu da var hileci bir arkadaşınız varsa ve sizin hesabınıza giriş sağlamışsa size de olumsuz yönde geri dönüşü olacaktır. IP ban gibi...

Bildiğim kadarıyla da balık botunda bile ban atıyorlar. Eğer bunlardan birini yaptıysanız size ban atmış olabilirler...

Bu bilgiyi metin2 ekibiyle iletişime geçerek elde edebilirsiniz. Ticket açmayı denediniz mi?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.