bu oyunda nasıl sorun çıkabiliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OSMANLI1453

Yeni üye
17 Eki 2011
38
0
Selamun aleyküm arkadaşlar. Öncelikle Mevlit kandilinizi kutluyorum . Benim araştırdığım fakat

çözümünü bulamadığım beni deli eden bir sorunum var. return to castle wolfenstein oyununu

bunda 1 - 2 sene önce sorunsuz oynuyordum. fakat şimdi oyunu oynarken bir yerde donuyor .

ses falan bozuk plak gibi tekrarlıyor.oyundan atıyor ekran da alt alta bir çok küçük nokta

çıkıyor sonra oyundan çıkıyor masaüstüm açılıyor ve masaüstü en küçük ekran

çözünürlüğüne geliyor. sistemimin özellikleri kesinlikle bu oyunun

gerekesinimlerinden fazla. ama böyle yapıyor. game booster , advanced system care gibi

birçok program kullandım. oyun grafik ayarlarından çözünürlüğü kaliteyi değiştirdim ama

sorunum devam etti. internetten bir çok yerden indirdim. bir çok cd satın aldım sorunum

değişmedi. buyrun sistemim:

işletim sistemi : windows xp
ana işlemcim : intel core 2 duo CPU E7300 2.66 GHZ
Ekran kartım : ATI Radeon HD 3850 - belleği : 512 mb
RAM : 2 GB
DirectX 9.0

biraz nostalji yapalım dedik oynayamadım . anlayamadığım şey şu anda crysis 2 , assasin creed gibi yüksek sistem özellikleri gerektiren oyunları program yardımı olmadan oynadığım halde nasıl böyle bir sorunla karşı karşıya kalabiliyorum

yardım merkezine taşınmışta fakat cevap gelmedi.:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.