Bu Parayla Hangi Sektöre Girmeliyim?

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
Merhabalar,

120 bin lira kadar bütçem var ve bu parayla bir sektöre yatırım yapmak istiyorum. 30 bin lirasını Türk Hack Team'e bağışlamayı düşünüyorum geri kalan para ile de bir işe girişmeyi. Fikirleriniz nelerdir? hangi sektöre girmeli?

fedider

Üye
13 Tem 2015
191
0
İstanbul
Kardeşim Sende varya sanki 120 trilyon'un varda 30 bini bağışlıcan güldürme 120 bin tl si olan adam para kazanmak için bir işe girişir para kazanmak isteyen adamda 30 bini kimse hibe etmez diye düşünüyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.