bu pc siyi düzün en süper performans alın.

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
anakart:asus crossahaır ııı formulla işlemci:amd athlonx2:en az iki ghz reem:kingstom ddr3 2gb 1300mhz.ekrankartı atı catalys 1gb 512bit.ve gelelim püf noktaya power suppy üzerindeki fanlarda dahil tüm fanlar için ayrı bir power supy kullanın böylelikle anakart calışma gelirimi üzerindeki fandan kaynaklanan parazit ac akımlar yok olur sistem rahat calışır elektronik teknisyeni ve pc servisiyim garanti ederim bu sistem kanat lanıp ucuyor o derece ben kurdum suan performans süper power tusuna bas ve sadece 5 saniye say hemen acılır call of duty modern ware 2 oyununu oynarken winapta sarkı acıyorum donma yok ve bu haliyle işlemci%10 reem ise 300mb harcıyor fotograf cektim ama koymayı basaramadım boyut farkı ve format degişikligi nedeni ile .

CyberLocalTake

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
351
0
İstanbul
Bu Pc Yi Bulcağımı Zannnetmiyorum Çünkü Dünyanın Bütün Bilgisayarlarından En İyisi Kesinlikle Budur Bizim Bi Arkadaşta Bunun Şu Parçası Tek Vardı anakart:asus crossahaır ııı formulla işlemci Bilgisayar Uçuyor Resmen Düşünemiyorum Hepsi Olsaydı Bunların Bilgisayar Saniyede Açılır Ama Yinede Teşekürler Paylaşım İçin ! !

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
yani bu ana kartın interneti düşükmü? eger öyleyse bi yanlışın var ben aynı sistemi düzdüm ben kullanıyom süper o bide internet ayarı modem ile ilgili.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.