Bu saatten sonra Playstation 2 alınır mı?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
playteyşin 2 300 400 tl falan
laptop 1000 tl den başlar abin her türlü kazık yiyor

Şöyle diyim ben isze laptop şu asusların emachine laptoplarından..250 tl'lik bir laptop...Zaten evde bir tane masaüstü bilgisayar ve tablet var...Laptobun özellikleride şu 1 gb rami var 100gb harddiski var bir de İntel Atom'lu işlemci var...YANİ BU ÖZELLİKLERE RAĞMEN DEĞER Mİ PS2 LEEkran kartı filan da yok zaten küçük bir şey laptop...

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Şöyle diyim ben isze laptop şu asusların emachine laptoplarından..250 tl'lik bir laptop...Zaten evde bir tane masaüstü bilgisayar ve tablet var...Laptobun özellikleride şu 1 gb rami var 100gb harddiski var bir de İntel Atom'lu işlemci var...YANİ BU ÖZELLİKLERE RAĞMEN DEĞER Mİ PS2 LEEkran kartı filan da yok zaten küçük bir şey laptop...

o zaman PS2'nin kaç gb hafızası var yada yanında kol-oyun veriyormu veriyorsa değebilir pc özelliklerin taş devrinden kalmada

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
Kardeşim... ben simdi ps3 buldum internetten 300 liraya alıcam 2.el kolları oyunları herşey war

ps4 cıkmıs 2 yi bırakın artık :D
bi laptopa ps3 verirler 12gb sinden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.