bunu çözecek pc kurdu varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
oyun adı sılent hıll homecommıng oyun kurduktan sonra oyuna girerken hata yazısı cıkıyor du pach ekledim girdim oyuna oynadım oyun ilk bölümün asansör sahnesinde kitlendi abortıng bellek read olunamadı yazısı cıktı ben bu oyunu cok arastırdım oyun yapımcısı konami şöyle diyor bu oyun kopyalanamaz .dört bilgisayar operatörü üç mühendis hepsi benim arkadas evde bu oyunu hatasını gidermeye ugraştık denemedigimiz yöntem kalmadı cözen olurmu eger cözen olursa anlarızki türk insanı daha zeki.:puah

Asortiko

Yeni üye
13 Şub 2009
29
0
oyle bırsey yazmıssınkı aklım durdu! cozene helal olsun dört pc operatörü ve 3 mühendis çözememişse ben hiç çözemem..xD

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
[ı]arkadaşım benim anladığım kadarıyla siz bu oyunu kopyalamışsınız ve bu oyun demo bunu orjinal sürümünü yüklediğin takdirde o sorunun çözülceğine inanıyorum eger hatam olduysa özür dilerim[/ı]

syren

Yeni üye
12 Kas 2007
25
0
Karşim o oyunu oynamak istiyosan veriyim sana orjinal cdsini oyn****onami diyo oyun kopyalanamaz istediği kadar desin illaki kopyalanır ama bilenine sorarsan...

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
ben kopyalarım ama demo ıse kopyalanmaz bosuna okadar muhendıs operetor lerle urasma demoyu kopyalayamassın ver bana pm at oyunun surumunu msn den bak nasıl ındırıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.