Burayı da Boş Bırakmayalım...

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
1 Site Olsun Canımız Sağ Olsun :). Yarışmayı Görmeyen Bazıları Hakkımızda Laf Söylemişler Biz Hack Yapıyoruz :)

https://tik.lat/yGvxh

Ya Allah Bismillah Allah-u Ekber!​
Kelime-i Şahadet: "Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Resuluhu" cümlesidir. bu cümle "Ben şahadet ederim ki Allah'dan başka ilah yoktur ve ben şehadet ederim ki Hz. Muhammed O'nun kulu ve Resulüdür." manasına gelir.

Indexte Mevcuttur :)

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Yahu Ondan Değil, Yarışmaya Konu Açıyoruz Derken Millet Bize Laf Diyor, Tatildeyken Arkamdan Laf Atıyorlar. İsmimiz Burada da Görünsün

Ayrıca Indexe Eklediğim Ufak Bir Sözü Öğrensinler

Son düzenleme:

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Hayked!™
TurkHackTeam!™

EnCryPtion™ & Vuzu!LuZ™

EnCryPtion™ Says: Biz ISS Degil Hack Yapariz
Vuzu!LuZ™ Says: Gam€ 0v€r Baby, €nj0y Th€ Music :)

Ya Allah Bismillah Allah-u Ekber!
Kelime-i Şahadet: "Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Resuluhu" cümlesidir. bu cümle "Ben şahadet ederim ki Allah'dan başka ilah yoktur ve ben şehadet ederim ki Hz. Muhammed O'nun kulu ve Resulüdür." manasına gelir.

For M0r3 1nf0 :
Vuzu!LuZ™: [email protected] This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it

Powered and Published by TurkHackTeam® 2bin9 !

Eyvallah kardeşim devamını beklerim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.