Büyük bir şirketin sitesine hacker olarak giriş yaptın // Anket

alidagy

Üye
5 Haz 2022
84
33
Büyük bir şirketin sitesine admin olarak giriş yaptın sadece bir seçeneği kullanabiliyorsun bu seçenek:

1- Upload bölümü (Shell,İndex basmak için)

2- Database (Kartlar, kişi bilgileri)

3-Site açığını TurkHackTeam forumunda paylaştın😎

4- Kendi seçeneğinizi ekleyebilirsiniz

Son düzenleme:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
Seçenek eksikliği cok anket de
Ben Genelde en Ağır tahribatı verir
Çıkarım

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,329
2,515
Benimde kullandığım hackle geç yöntemini kullanırdım hacklerim geçerim ne index atarım ne paylaşırım.

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
eğer çok değerli bir şey ise shell satıp shelli fiyat biçip satardım.

ArchieN

Underground Team Lider Yrd.
6 Eyl 2021
809
465
Saldırı Timleri
Sitenin nasıl bir site olduğuda önemli dost bir ülkeninse bildiririm ellemem dost ülkeye ait değilse indeximi atarım işime yarayacak her şeyi alırım .

whitebyokan

Yeni üye
8 Ara 2022
9
3
ankara
hiçbir sistem güvenli değildir sitelerde güvenlik duvarı denilen koftidendir hedef site hakkında bilgi toplanır aktif veya pasif sonra site nin güvenlik duvarına ne olduğunu öğrenilir ve gümmm

db çekilir

ben dün apple güvenlik duvarını öğrenip siteye baktım biraz

XDSD

Üye
5 Haz 2022
155
44
bence 3 olur çünkü bazen bencil olmamak lazım ve başkalarıda faydalansın ama siteye ilk girince küçük dokunuşlar yapılmalı

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
350
70
Tarsus
Öncelikle bulduğum güvenlik açıyla diğer sürümleri karşılaştırırım. Benzer sistemlerde'de aynı açıklar mevcutsa bugBounty sistelerinde firmaları karşılaştırım. Emeğimin karşılığını alır rahatıma bakarım :)

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
454
157
Temayı çeker wareze çıkartırım
Backlink olarak footer link
Blog vs varsa konulara linkler veririm
Shell atmam ftpde herhangi bir degisim yapmazdim farkedilmeden etinden sutunden elimden geldiğince faydalanirdim
full yedek alırdım
Eğer siyah sapkali olsaydım tüm yedek bende olacagi icin fake site kurar bilgi cekebilecegim alanlardan clon siteye yonlendirme yapardim gibi liste uzar gider her ihtimale karsida 2 ay sonrasina panel cron job yapardim birseyler

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
712
317
Büyük bir şirketin sitesine admin olarak giriş yaptın sadece bir seçeneği kullanabiliyorsun bu seçenek:

Database cekip yabanci forumlarda satardim

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
489
177
/

2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.