ByFaCiA27 // MD5 Cracker // 1.0 // Saniyede Max. 500 MD5 dener

ByFaCiA27

Katılımcı Üye
5 Haz 2010
604
0
Merhaba arkadaşlar.Sizlere yeni md5 cracker'ımı taktim etmekteyim. :).Su an şifre üretip brute-forse yapmıyor fakat wordlist'ten crack yapıyor.Saniyede max 500 şifre deniyor.bir sonraki versiyona şifre üretme seçeneği de ekleyeceğim inş.

+ Üyelik adınız : ByFaCiA27

+ Programın ismi : MD5 Cracker(Wordlist-Beta)

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili :
VB6
+ Açıklama :
metin girip 'Ekle' düğmesine tıkladığınız zaman listeye girdiğiniz kelime eklenir.
Yeni dosya dediğiniz zaman var olan listeyi kaldırıp belirlediğiniz yoldaki wordlisti açar.
Üstüne ekle dediğiniz zaman var olan liste kaybolmadan belirlediğiniz yoldaki wordlist üstüne eklenir
Listbox'a sağ tuş ile tıklayıp menüdeki seçeneklerden de faydanılabilir.
MD5'i göster: seçtiğiniz metnin md5'ini gösterir.
md5'i karşılaştır ise açılan ekrana karşılaştıracağınız md5'i giriyorsunuz ve seçtiğiniz metnin md5'iyle uyuşuyorsa bildiriyor.
Ayrıca listenin üstüne gelip bekleyince listede kaç adet veri var yazıyor.

Crack İşlemi:

MD5'imizi giriyoruz.
ayarlar kısmından hız,kapanış ve auto-save seçeneklerini ayarlıyoruz.
Başla butonuna basıyoruz.İstersek duraksatma ve devam etme seçeneği de vardır..
Ve son olarak programa arka planda çalışma özelliği eklendi.Program arka planda çalışırken md5 bulunursa görünür oluyor.
(Not : Deneme hızı saniyede deneyeceği kelime miktarıdır.)

+ Programın ekran görüntüsü : (Tercih: 640x480)
rsm01.jpg

rsm03.jpg

rsm04.jpg

rsm02.jpg

rsm05.jpg

+ Programın İndirme Linki
https://tik.lat/TIevi

// Şablona Göre Düzenlendi - Legend Coder

Son düzenleme:

TheLevis

Katılımcı Üye
9 Kas 2010
472
0
nowhere
kırıyorsa süper sabahtan beri md5 kırıcı arıyorum db ye girdim m5 li şifreyi kırmaya uraşıyorum

ByFaCiA27

Katılımcı Üye
5 Haz 2010
604
0
paşam iyi güzel yapmışsında vbullettin md5'lerini kırabilirmi bu :)

/ Bu arada ellerine sağlık :)

kırıyorsa süper sabahtan beri md5 kırıcı arıyorum db ye girdim m5 li şifreyi kırmaya uraşıyorum

Evet her türlü md5 kırar ama wordlistte olması lazım.Brute-forse yaparak kırıyor bu program.Bir sonraki versiyonuna kendi geliştirdiğim şifre üreticiyi ekleyeceğim.O zaman wordlist olmadan kırılabilecek.

//Yorumlar için saolun..

ByFaCiA27

Katılımcı Üye
5 Haz 2010
604
0
yok wordlisti kendin oluşturuyorsun :D
ama internette hazır wordlistler bulunuyor yanılmıyorsam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.