ByteDOS v3.2 tanıtımı

20 Nis 2014
84
0
izmir
Selamun Aleyküm​
Anlatacağım konu ddos saldırı atağı versiyonu baya yeni bende size tanıtıyım dedim :yo :yo :yo
herşey fotolarda açık :RpS_confused: :RpS_confused: sorusu olan yorum bıraksın bir teşekkürü eksik görmeyin şimdiden saolun:D
vYmZgA.jpg

PvpQqd.jpg
İNDİRME LİNKİ:
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
NOT:Alıntıdır yabancı bı siteden:D

Son düzenleme:
20 Nis 2014
84
0
izmir
önemli deil ha virüs jottide hack tool var diye indirmeyenler ola bilir ben 2 aydır kullanıyom bi sorun yok :D
yinede onlar bilir iisterlerse virüssüz gibi okuta bilirim jottiye ama ben sadece yardımcı olmak istedim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.