C# Dosya Erişim Engelleyici || Klasör Şifreleme

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Dostlar merhaba. Arkadaşımın klasör şifreleme programı isteği üzere şöyle birşey araştırdım ve bende yazdım. Basit şekilde seçilen klasöre erişimi engelliyor. Engel farklı bir yoldan kaldırılır mı bilmiyorum. Kaldırılıyorsa beraber tartışalım. Buyrun sizde bakın geliştirin....

Kullanım
Deneme bir klasör oluşturun. Bu klasörü programda açın. Kilitle butonuyla erişimi engelleyebiliyoruz. Klasörü açmaya çalışın. Sonuca bakın. Piyasada aylık on liraya gidiyor şifreleme programı. Birazdaha uğraşılıp piyasadiklerle yarışılacak program haline getirilebilir dostlarım.

f0otEL.jpg

GITHUB:
https://github.com/omrkcmn/Locker

Son düzenleme:

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
arşivim için gereken program kendisi (Gizli klasör iş görmüyor ne yazıkki :trl)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.