C# istemediğin Kadar Örnek Uygulama

samsunsüvarisi

Katılımcı Üye
19 Tem 2008
520
1
bize her yer trabzon
C# istemediğin Kadar Örnek Uygulama

Evet arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır C# öğreniyorum öğrenirken yaptığım uygulamaları sizler için paylaşacağım..

benim yaptıgım yaklaşık 50 uygulama var yeni başlayanlar c# uygulamalarım c# winapp

klasörlerinden başlayabilirler.

Ayrıca internetten derlediğim yaklaşık 500 orta seviye ve ileri seviye uygulama var. Bunun yanında c# paket klasörü içinde çok sayida Eğitim materyalide mevcuttur.

Alıntı Değildir. Yararlanmanız Dileğiyle:RpS_sleep:

AZQCz.png

C# _SüVaRi_.rar

Son düzenleme:

glas95

Üye
23 Ocak 2012
191
0
samsunsüvari alışacaksın bunlara ben alıstım 120 kısı ındırıyo en fazla tesekkur 4 :)

samsunsüvarisi

Katılımcı Üye
19 Tem 2008
520
1
bize her yer trabzon
samsunsüvari alışacaksın bunlara ben alıstım 120 kısı ındırıyo en fazla tesekkur 4 :)

kardeş mesele teşekkür meselesi değil burada adam indiriyor iki gün sonra başka bir forumda ben yaptım diye sunuyor. ben buna bozuluyorum.
Ben yaptım diyede sunsun önemli değil ama iş yapanın hakknı vereceksin arkadaş !

Bu arada linki yeniden koydum.
İsteyen indirebilir.

gorg51

Üye
31 Ocak 2013
59
0
linki yenileyebilirmisin aileye yeni katıldık yeni katılanlar için tekrar yuklemezmisiniz acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.