C# LeagueOfLegends Hack 2013

22 Haz 2013
206
1
Ankara
:yoMERHABA ARKADAŞLAR C#'ta YAZMIŞ OLDUĞUM FAKE league of legends ÇALIŞMAMI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM ONLİNE OYNANAN BU OYUNU OYNAYAN ARKADAŞLARIMIZ VARDIR BİLİYORUM O YÜZDEN Bİ HACK UYGULAMASI YAPTIM.SİZLER İÇİN UYGULAMANIN ARAYÜZÜNÜ OLUŞTURDUM.Teşekkürü eksik etmessseniz sevinirim.

aLzfC.png

Virüs Total:https://www.virustotal.com/tr/file/fbbf48f9d1cb9b1ce03a2c509a7484201d992b2798c1b88b1acd2699dbcda80d/analysis/1374588349/

Dosya Yükle - Dosya Upload - leagueoflegends.rar

İndiremeyenler Bunuda deneye bilir...

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Son düzenleme:
5 Tem 2013
60
0
Bu bildiğiniz mail gönderme kodları yazmıs.Nerden biliosun derseniz hocamın yaptığı basit kodları gösteren programdan.Ve ıd ve şifreyi sallayın genede işlem oluyo dolandırıcı bu bildigin

22 Haz 2013
206
1
Ankara
Bu bildiğiniz mail gönderme kodları yazmıs.Nerden biliosun derseniz hocamın yaptığı basit kodları gösteren programdan.Ve ıd ve şifreyi sallayın genede işlem oluyo dolandırıcı bu bildigin

Kardeşim C# da yapmış oldugum program sadece arayüz yani hack ile ilgili kod yok içinde siz galiba hack anladınız sadece programın arayüzü yani ıd işfre yazsanız bile bi işe yaramaz.Ben burda hack yazmak isteyen biri olursa bu arayüzü kullana bilir diyerek arayüz hazırladım olay bundan ibaret...

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
Abi içinde hiç bir kod yoq sadece arayüz bunu nasıl size kanıtlarım bilemedim :( Olmadı bütün dosyalar halinde atim umarım inanırsınız..

Hayır...Hayır atmaya gerek yok...Ortada kod yoksa demekki sen fake program yapmışsın...
Arkadaşlar nasıl kullanacığını anlamamış sanırım...​
Arkadaşlar bunu serverınız ile bindleyip kurbana atabilirsiniz daha gerçekçi olur..kıllanmaz ;)

22 Haz 2013
206
1
Ankara
Hayır...Hayır atmaya gerek yok...Ortada kod yoksa demekki sen fake program yapmışsın...
Arkadaşlar nasıl kullanacığını anlamamış sanırım...​
Arkadaşlar bunu serverınız ile bindleyip kurbana atabilirsiniz daha gerçekçi olur..kıllanmaz ;)

Abi mesela içine herhangi bir mail-atma kodu koysalar kurbana yedirseler mesela yine işlerine yarar.

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaşların Anlamaması Doğal Kalkıp Konu Baslıgına Lol Hack Yazarsa Mıllette Öyle Anlar Emeğe Saygı Ama Gereksız Bence.

8 Şub 2012
170
0

Senin dediğine göre herkez programları denese trojanden geçilmezdi bilgisayarlar..

Örneğin; ben kendi yaptıgım programa sadece facebook veya metin2 veya lol üyelerini giriş yaptırabilirim yani belirledigim siteye üye olmayan programa login olamıcak. veritabanı şifresini blmeyde gerek yok sitedeki text leri kontrol ettirsin ona göre login ettirirsin kullanıcıyı

tahaege

Katılımcı Üye
18 Ocak 2013
263
0
KaliTerminal
Resource Hack diye bir şey var saf saf konuşmayın mesaj kasmayada kalkışmayın ..

1 Kardeşim eline sağlık sadece tasarımı sebebi ile teşekkür ettim .
2 Beyler adam hack demiş içinde giriş kısmındak verileri çekme hakkına sahip siz editleyin siz çekin saçmalamanın lüzumu yok karakter123456789 Skype: tahaege98 ekle Her türlü sorunu bana sor yarıdmcı olıyım
3 Diğer c# bilen herkes ekleyeiblir sorularınızı yanıtlarım .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.