Çözüldü C++ Mayın Tarlası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Arkadaşlar öncelikle merhaba,proje olarak hocam c++ dilinde visual studio kullanarak mayın tarlasına benzeyen bir oyun yapmamızı istedi.Yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
"Bütün ödevimi siz yapın, zaten mezun olunca benim ofise de gelip işimi de siz yapacaksınız."

Bunu diyorsun yani?

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Kusura bakma ama tanıyıp etmeden bu tarz yargılarda bulunmanız bence çok yanlış belirli sebeplerden dolayı dersleri kaçırdım ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.Nasıl yapılacağı konusunda yardım istedim, hazır kod istemedim zaten öyle bir isteğim olsa sitelerin çoğunda eminim ki vardır hazır kod.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Kusura bakma ama tanıyıp etmeden bu tarz yargılarda bulunmanız bence çok yanlış belirli sebeplerden dolayı dersleri kaçırdım ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.Nasıl yapılacağı konusunda yardım istedim, hazır kod istemedim zaten öyle bir isteğim olsa sitelerin çoğunda eminim ki vardır hazır kod.

Üstad troll'üm ben... Ama cidden, C++ ne okuyorsan oku ilerde gerekecek, kendin de yapmayı mutlaka öğren.

Mesajı yazdıktan hemen sonra ufaktan yapmaya başlamıştım bile.. Dayanamam ki kod yazmaya...

Ama kusura bakma, şu anda azıcık migren başladı. Yarın Cumartesi ne de olsa, inşallah kahvaltıdan sonra bitirir, sorularını da cevaplarım. Şimdilik şuna bakadur, tahtayı (görünmez olarak) rastgele mayınla dolduruyor, tahtanın ilk çizimini yapıyor, son bir döngü kaldı ama cidden başımın ağrısı artmadan karanlık bir odada biraz oturmam lazım.

Edit: Bitti... Güzel oldu.. https://onlinegdb.com/SkJ8MRXDL adresinden alabilirsin...

Bir de yaparsam mouse tıklaması yaparım ama... Sanırım çok basit bir şekilde konsol tıklamasını okuyamıyoruz.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Tekrardan kusura bakmayın anladım şimdi teşekkür ederim.

Daha etme teşekkür. Önce kodu anla, o koda eğitmenine senin yazdığını inandıracak kadar comment yaz, yoksa yine 0 alırsın.

Hem cidden başım biraz ağrırken, kafam dağılsın diye yazdım. Benim kontrollerimde hata çıkmadı ama her şeyi kontrol etmedim. Kontrol de et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.