C# Redanort Canlı Duvar Kağıdı

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0

+Program Adı : Redanort Canlı Duvar
+Program Dili : C#
+Program Kaynak : Ben
+Program Sürümü : Vs1

kurulum içinde mevcut ama ben yine biraz bahsedim yazılımı benim hazırladığım yada ek yazılım olarak kaynak dosya hazırlama programıyla kaynağı tanıtıyoruz ve arka planda çalışan yazılımımıza bunu alıyor ve masaüstü animasyonu başlıyor..
yorum ve önerilerinizi bekliyorum..
haa bu daha ilk versiyon geliştirmek isteyene kaynak kodları verilir

LinkiDosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
Virüs Totalhttps://www.virustotal.com/tr/url/347c7cfdbd615b4f1e829c8745320556abf4ff5ef12626c04adb329e6f310a56/analysis/1426099331/

Son düzenleme:

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kardeşim Program İle İlgili Görsel Kaynak Kullanarak İçeriği Daha Zengin Hale Getirebilirsin.

Bunun Yanı Sıra Virüs Total Yok. Konun Kaldırılabilir.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
STR Kaos hakli . Görsel eklemeniz daha iyi olur .

Bunun dışında paylaştiginiz her programın virüs Totali olmalı en kısa zamanda ekleyip editleyiniz yoksa konunuz silinebilir .

İyi forumlar :)

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim program gerek şekil gerek tasarım yonunden gayet güzel fakat iconun üzerine tıklayıp iptal dediğimde son frag ekranda kalıyor onu eski haline dönecek şekilde ayarlarsan daha iyi olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.