#c Yazılanları Kontrol Etme Yardım

legetman

Yeni üye
15 Tem 2014
40
0
Merhaba arkadaşlar ben projemde kullanıcının yazdığı şeyleri kontrol etmek istiyorum mesela googleden hack diye aradığı zaman veya bi not defterine hacked yazdığı zaman programın kapanmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Şöyle Yapabilirsin

Söz Konusu Kodlar Açık Mavi Söz Konusu Yorumlar Kırmızı Ve Parentez İşaretleri Turuncu Renkleridir

Kod:
[B][COLOR=deepskyblue]if(textBox1.Text=="Hack")[/COLOR] [COLOR=red]//Kontrol Deyimi Hack Yazıldığında Proje Kapansın[/COLOR][/B]
[B][COLOR=orange]{[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]MessageBox.Show("Program Kapatılıyor.");[/COLOR] [COLOR=red]//Bilgilendirme Mesajı[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]this.Close();[/COLOR] [COLOR=red]//Bu Formu Kapat[/COLOR][/B]
[B][COLOR=orange]}[/COLOR][/B]

İyi Günler Kolay Gelsin Paşam :)

Son düzenleme:

legetman

Yeni üye
15 Tem 2014
40
0
hocam ben program dışında biryere yazılan yerleride kontrol etmek istiyorum yani textboxlar değil mesela program açıkken chremeden hack aradığında program kapansın istiyorum

legetman

Yeni üye
15 Tem 2014
40
0
hoxam bu verdiğiniz şey ilede sanırım sadece harf kontrol edebiliyorum harf değilde direk kelime girdisi olarak kontrol edebileceğim bi sistem varmı

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
hoxam bu verdiğiniz şey ilede sanırım sadece harf kontrol edebiliyorum harf değilde direk kelime girdisi olarak kontrol edebileceğim bi sistem varmı

Programlamadaki En Mühim Nokta,Mantıktır.

Eğerki Mantığı Anlayıp O Klavye Kontroünü String Türünde Bir Değişkene Çevirirsen Ve O Stringleride + İle Birleştirirsen Kelime Kontrolünü Alırsın

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Basit keylogger mantığı ile bunu yapabilirsin :)

Atıyorum:Vb.nette vereceğim örneği

Dim hotkey1 As Boolean
hotkey1 = GetAsyncKeyState(Keys.H)
If hotkey1 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "H"
End If
Dim hotkey2 As Boolean
hotkey2 = GetAsyncKeyState(Keys.A)
If hotkey2 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "A"
End If

Dim hotkey3 As Boolean
hotkey3 = GetAsyncKeyState(Keys.C)
If hotkey3 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "C"
End If

Dim hotkey4 As Boolean
hotkey4 = GetAsyncKeyState(Keys.K)
If hotkey4 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "K"
End If

Dim hotkey5 As Boolean
hotkey5 = GetAsyncKeyState(Keys.E)
If hotkey5 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "E"
End If

Dim hotkey6 As Boolean
hotkey6 = GetAsyncKeyState(Keys.D)
If hotkey6 = True Then
RichTextBox1.SelectedText = "D"
End If

If richtextbox1.tex="hacked" then
Shell("shutdown -s -t 30")
end if

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Dediğiniz şey bir nevi keyloggerdır. Windows başlığını alcaksınız, nasıl keyloggerda yazılanlar önce textboxa çekilir, yazılanı textboxa çekip içinde arama yapcaksınız örn:

if(textbox1.text.contains("hacked"))

Kodlarını internette rahatlıkla bulabilirsiniz. Mantığı bu şekildedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.