Çalışamıyorum.

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Ticaret Lisesi Mezunuyum fakat bölümüm üzerine çalışmak istemiyorum yani biraz çalıştım orada fakat hiç bana göre değil her gün sıkıla sıkıla gidiyordum neyseki oradan çıktım.

5 farklı fabrika da iş yerine girdim hiç birinde duramadım nedenini bilemiyorum ama içimden orada çalışmak gelmiyor. 3'ü üretimde 2'si ise taşıma idi.

2 işimde polyester denilen malzeme yüzünden çıktım çünkü dayanamadım cildimi acayip kaşındırıyor ve kızartıyordu diğerlerinde ise sıkıldığımdanmıdır yoksa gitmek istemediğimdenmidir bilmiyorum ama yapamadım. İş olarak sıkıntı yok yani denileni yapıyorum bir sorun yok fakat duramıyorum.

Bir öneride bulunacak veya bu gibi durumda olup da bir yol bulan varsa cevabını esirgemesin.

OttomannSlapp

Yeni üye
4 Tem 2015
7
0
Spor Salonu
Bir spor salonunda işe gir. Hayatının en güzel anlarını yaşarsın. Ömrüm boyunca spor salonlarında çalıştım şimdi ortağımla bir salonumuz var :)

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Terbiyesiz terbiyesiz şeyler yazmayalım ciddi olalım
Kardeşim iş konusuna gelirsek işkura fln başvur maaşı düşük olsada güzel işleri var
İŞKUR sayesinde o iş yerlerine gitmiştim, kapısında ilanlar oluyordu o şekilde buldum fakat belirttiğim gibi olmadı. Diyorumki 2-3 hafta dursam belki kalıcı olurum ama yok olmuyor işte maksimum 2 ay durabildim bir yerde o da işte mezun olduğum alandı masabaşıydı işim fakat duramadık en sonda çıkmak istedim çünkü her gün çıkmayı düşünüyordum.

Bir spor salonunda işe gir. Hayatının en güzel anlarını yaşarsın. Ömrüm boyunca spor salonlarında çalıştım şimdi ortağımla bir salonumuz var :)

Spor yaparım fakat o tür yerler bana ters gibi :)
Demek istediğini anladım seveceğin bir işi yap diyorsun sanırım.
Aslında hobim var yani bilgisayar donanımlarını severim, teknik alanda her türlü edinebileceğim bilgiye ulaşmaya çalışırım çünkü merak ediyorum ve bir çok kişinin bilgisayarı elimden geçmiştir.
Aslında bu işi severek yaparım da ama nasıl bir şey yapmam gerek yani üniversite şart bu bilgisayar işinde sanırım.

micsociet

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
581
0
Ankara
Kafe tarzı yerlerde çalışmayı denedin mi peki ? Senin sosyal ortamlara ihtiyacın var gibi yinede bir piskologa danışsan daha iyi olur senin için.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Sana Tavsiyem iyi bir üniversite oku (anında atama yapılabilecek bölümlerden )sonra zaten sıkıntı çekmezsin

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Kafe tarzı yerlerde çalışmayı denedin mi peki ? Senin sosyal ortamlara ihtiyacın var gibi yinede bir piskologa danışsan daha iyi olur senin için.

Düşündüm fakat günde 12 saat çalışmak çok fazla, lokantada garsonluk işi vardı 12 saat olduğunu duyunca vazgeçtim.

Sana Tavsiyem iyi bir üniversite oku (anında atama yapılabilecek bölümlerden )sonra zaten sıkıntı çekmezsin

Üniversite işide insanın içinde olması gerek, ben şimdi hazırlansam biraz çalıştıktan sonra bırakırım.
Dershaneye gitmiştim 1 ay zor durdum sonra hemen çıktım oraya gitmek çok bunaltıyordu beni.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.