Çalışan DDoS Araçları Nelerdir?

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Biraz araştırarak bulabilirsin. Github da var fakat!

Düzgünce çalışması için cloudflare ve google cloudflare geçebilecek bir tool bulman gerekiyor üstelik proxylerle olabilecek iş değildir artık. sağlam vds li bir ddos pack bulman lazım sana tavsiyem zombi ratlarını kullan 100 kurban bul bunun için Skype ve Facebook ile Bulabilirsin. ardından bu sistemlerle ddos atmaya başlayabilirsin.

Tavsiyem KMS verification yapan keyleri canlı tutan sunucuları kurup ardından piyasaya salman lazım bu sayede her kullanıcı için 1 zombi bot oluşur.

Heilal T

Yeni üye
1 Nis 2021
18
4
24
Bursa
Biraz araştırarak bulabilirsin. Github da var fakat!

Düzgünce çalışması için cloudflare ve google cloudflare geçebilecek bir tool bulman gerekiyor üstelik proxylerle olabilecek iş değildir artık. sağlam vds li bir ddos pack bulman lazım sana tavsiyem zombi ratlarını kullan 100 kurban bul bunun için Skype ve Facebook ile Bulabilirsin. ardından bu sistemlerle ddos atmaya başlayabilirsin.

Tavsiyem KMS verification yapan keyleri canlı tutan sunucuları kurup ardından piyasaya salman lazım bu sayede her kullanıcı için 1 zombi bot oluşur.
Burada önemli olan araçtan ziyade sistemdir. Düşük sistem ile ne kadar saldırsanız da bir şey olmayacaktır. Ayrıca saldırılarda şu tarz: Stresser.su: The No.1 for IP Stresser and Free Booter Services. siteler de kullanabilirsiniz.
Kolay ve kullanılabilir stresser kullanabilirsiniz ise yarayabilir güzel şekilde
Öncelikle merhaba değerli üye;

Github sitesi üzerine giderseniz çeşitli ddos toolları ile karşılaşacaksınız, deneyerek çalışan bir tool bulabileceğinizi düşünüyorum..

İyi forumlar dilerim...
Ya abi ben şu foruma ne zaman birşey yazsam böyle hiçbirşey bilmeyen vasıfsız eleman gibi yanıtlar alıyorum. Güzel hocalarım, bende çok iyi biliyorum VDS, VPS, Proxy cartcurt olmadan bişey yapamayacağımı, bende biliyorum GitHub Topics'leri açıp "DDoS Tools" diye arama yapmayı veya ne bileyim streeser.su gibi siteleri... Yahu ben buraya siz post kazın diye konu açmadım gözünüzü sevdiklerim. Biliyorum evet DDoS devri kapandı, bir topluluk olmadan tek başına oldu mu bi işe yaramıyor ama ben yakın bir zamanda kullanmış, işe yarayan (Fixlenmemiş) tool kullanmış biri varsa beni bilgilendirmesini istiyorum. İşte kardeşim ben yakın bi zamanda şöyle şöyle bir araç kullandım işe yarıyordu. Hatta Azure, Google Cloud, Killercode, PythonAnywhere, replit, cocalc, webminal, bellard gibi sitelerdende VDS desteği sağlayarak hedef siteyi çökeltmeyi başarabildim. Bu araç bende işe yaradıysa sendede yarayabilir. Hatta bu aracın çeşitli modlarıda var falan şeklinde anlatsın zor bişey değil. Bilginiz yoksa yazmayacaksınız abi bu kadar net ben 6 yıllık üyeyim bu forumda ruhunuzu biliyorum sizin... Yani özür dilerim sözlerim ağır geldiyse faydalı bilgiler verende varda konu başlığında ben TOOL istiyorum dedim. İndirilebilen, VDP ve VPS makinalarda açabileceğim, terminal arayüzlû olduğunu anlayamanız lazım o kadar forumda vakit geçirdiyseniz...

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,618
1,201
Anıtkabir
Ya abi ben şu foruma ne zaman birşey yazsam böyle hiçbirşey bilmeyen vasıfsız eleman gibi yanıtlar alıyorum. Güzel hocalarım, bende çok iyi biliyorum VDS, VPS, Proxy cartcurt olmadan bişey yapamayacağımı, bende biliyorum GitHub Topics'leri açıp "DDoS Tools" diye arama yapmayı veya ne bileyim streeser.su gibi siteleri... Yahu ben buraya siz post kazın diye konu açmadım gözünüzü sevdiklerim. Biliyorum evet DDoS devri kapandı, bir topluluk olmadan tek başına oldu mu bi işe yaramıyor ama ben yakın bir zamanda kullanmış, işe yarayan (Fixlenmemiş) tool kullanmış biri varsa beni bilgilendirmesini istiyorum. İşte kardeşim ben yakın bi zamanda şöyle şöyle bir araç kullandım işe yarıyordu. Hatta Azure, Google Cloud, Killercode, PythonAnywhere, replit, cocalc, webminal, bellard gibi sitelerdende VDS desteği sağlayarak hedef siteyi çökeltmeyi başarabildim. Bu araç bende işe yaradıysa sendede yarayabilir. Hatta bu aracın çeşitli modlarıda var falan şeklinde anlatsın zor bişey değil. Bilginiz yoksa yazmayacaksınız abi bu kadar net ben 6 yıllık üyeyim bu forumda ruhunuzu biliyorum sizin... Yani özür dilerim sözlerim ağır geldiyse faydalı bilgiler verende varda konu başlığında ben TOOL istiyorum dedim. İndirilebilen, VDP ve VPS makinalarda açabileceğim, terminal arayüzlû olduğunu anlayamanız lazım o kadar forumda vakit geçirdiyseniz...
Adam gibi çalışan tool varsa bilen söyler zaten 6 yıldır uyesin madem biliyon adam gibi çalışan doğru düzgün tool olmadığını da bilirsin o zmn millet de biliyor bunu bildiği için vds vps proxy diyo laflar biraz ağır geldi dostum

Darkmarsx

Katılımcı Üye
21 Haz 2023
253
92
Dostum öncelikle forumda biraz daha üslubunu düzeltmeni rica ediyorum senden🙏
Konuya gelecek olursak ufonet ve stresser kullanmanı öneririm eğer 3 veya daha az kişi iseniz güçlü bir siteyi zaten kapatamazsiniz ve ayrıca ddos toolari neden işe yaramıyor
Sitelerde bulunan firewall yüzünden Firewall sistemleri, sisteme gelen ve giden tüm ağ trafiğini kontrol eder ve belirli filtrelerden geçirir. Firewall ağ trafiğinde güvenli olmayan bir kaynaktan gelen veriyi tespit ederse kullanıcının tercihleri doğrultusunda bu veriyi engeller yani siteden ip adresiniz banlaninca siteyi çökmuyor bu sistemler yüzden ddos atağı günümüzde pek kullanılmıyor

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Dostum anlıyoruz Post kasmaya gelmedim öncelikle bunu söylemeliyim. ama baya zamandır kullanmıyorum ve şuan en etkin özellikte olan şeyleri sana anlattım. buradaki amaç aslında basit Yüksek firewall içeren sitelere vurmak istiyorsan 2 tür sistem vardır bunu söyledim. 6 yıldır buradasın ozaman her yıl firewall ve teknik özelliklerin geldiğini çok iyi bilirsin. ayrıca ekipmanlarını açıklamadan yapmak istediğini açıklamadan basitçe tool önerisi istiyorsun bu biraz saçmalık değilmi? MhDDOS

Bu linke şimdi gidin. ondan sonra yakın tarihte güncellenenleri kullanın. yoksa fix yiyen methodları boşuna kullanırsınız umarım anlamışsındır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.