Çalışan phishing toolu var mı nasıl kullanılır?

Sdogu0000

Yeni üye
27 Ağu 2022
50
14
Zphisher toolu var. En yaygın kullanılan tool odur. Github projesini indir ve kur. Kurması çok basittir. Termuxda ve kalide çalışır. 36 site ve uygulama için phishing linki oluşturabilir ve kurbanına atabilirsin. Ancak attığın linkler terminali kapatan kadar çalışır haberin olsun 🙂

TÜRK_X

Yeni üye
30 Tem 2022
49
9
Zphisher toolu var. En yaygın kullanılan tool odur. Github projesini indir ve kur. Kurması çok basittir. Termuxda ve kalide çalışır. 36 site ve uygulama için phishing linki oluşturabilir ve kurbanına atabilirsin. Ancak attığın linkler terminali kapatan kadar çalışır haberin olsun 🙂
Ben bu linki karşı tarafa attığım zaman karsı tarafa uyarı veriyor yanıltıcı site diyor bunu nasıl halledebiliriz

Sdogu0000

Yeni üye
27 Ağu 2022
50
14
Ben bu linki karşı tarafa attığım zaman karsı tarafa uyarı veriyor yanıltıcı site diyor bunu nasıl halledebiliriz
Belli bir süre bekleyince site Google tarafından algılanıyor. Bunun için yapacilecegin tek şey kurbanının siteye hızlı bir şekilde giriş yapmasını sağlamak. Ama eğer yok bu iş böyle olmaz dersen kendi web siteni aç ve buradan phising yap.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Toolları biliyorum goglw algılıyor Ona çözüm arıyorum
Free Web Hosting - Host a Website for Free with Cpanel, PHP diye bir site var bedava domain veriyor ve sorun yaşamamıştım
oradan araştırabilirsin ? İstersen
Windowstanda, kalidende girebilirsin, Kurumsal bir site

Toolları biliyorum goglw algılıyor Ona çözüm arıyorum
2-3 güne kadar google hesabı banlamayabilir tahminime göre

Moderatör tarafında düzenlendi:

BL4CK B3AR

Yeni üye
28 Eyl 2022
4
3
Zphisher vardı ama o fixlendi diye biliyorum sana tavsiyem kendine ait bir siteye phising dosyası upload edip kurbanlarına oradan erişim sağlayabilirsin hem kalıcı olur.İYİ FORUMLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.