Camsutidıo kurulmuyor

EmReGs556

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
314
0
hgn7c.jpg
[/url]
Please :( Acil Yardım Video Çekcemde

WOLSİN

Katılımcı Üye
21 Ara 2010
553
0
32
ADANA
Ya THT'den Bahsediyoz Siz Bile Çözemiyosanız ./

emre öncelikle üslubuna dikkat et.bilen varsa zaten seve seve yardımcı olacaktır. her sorun dakikasında çözülecek diye birşey yok.ben de 4 gündür bi kodla uğraşıyorum hala çözemedim.

sende programı kaldır tekrar kur.yine açılmazsa cmd den açmayı dene.
olmadı cleaner ile kayıt defterini düzelt tekrar yükle.
verdiği hata çok saçma birşey.bi programla çakışıyor olabilir.
hiç olmadı başka video çekme programı dene.
bi sürü seçeneğin var

EmReGs556

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
314
0
Eyw. WOLSİN Sorun Yok Hemen Kızma :D Sıkıntı Yok. Uyarı İçinde Sağol. İyi Forumlar. :D Ben Orda Ya
THT'den Bahsediyoz Siz Bile Çözemiyosanız ./
Yani Türkiyedeki En İyi Sitelerden Birisi Demek İstedim Çözüleceğinide Biliyorum. :) Öylesine dedim :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Denetim Masası ----> Programlar ---> Program Kaldır ---> Programı Seç Ve Kaldır !
Tekrardan Güvenilir Tam Sürüm Yazan 1 Yerden İndir Bu Kadar Basit.
Denetim Masasından Sildikten Sonra Pc'De Duruyorsa .exe sinide Sil
Zaten Orada Yazıyor 1 Klasör Kur Onun İçine Yükleme Yap Bakalım
Eğer Olursa Seni Hangi Butona Yönlendireceğimi Söylememe Bile Gerek Yok :)

EmReGs556

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
314
0
Hepsini Denedim. :D Boyutları Biraz Yüksek İşte Biraz Kastırıyor O Yüzden Camstudio İstedim Lakin Buda Hoşuma Gitti:
Freez Screen Video Capture Artık Bunu Kullanıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.