Camtasia studio uzantısı acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet_1324

Yeni üye
9 Ocak 2008
35
0
[sıze=4]arkadaşlar recovery my files ile daha onceden sılınmıs dosyaları arıyorum ozellıkle camtasıa ıle cektıklerımı fakat avı olarak yada baska vıdeo formatında arıyorum fakat sonuc yok programın kendı uzantısı camrec fakat ben bunu goremıyorum recovery de farklı bı uzantısı varmı atıyorum tct,txt vs buna benzer ne sekılde aratmalıyım[/sıze]

kesmezar

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
263
0
Bir uçurumun
recovery my files e gir,sağ tıkla boyuta göre sırala de.Boyutu büyük olupta uzantısı sana yabancı veye tanıdık gelenleri bul.Dediğin programla açmaya çalış açarsa amenna.Birde uzantısı olmayan dosyalar olabilir onlarada kendin uzantı ekle.mesela avi,flv,cam,camrec.... gibi.eğer dosya varsa kesin bulursun.

ahmet_1324

Yeni üye
9 Ocak 2008
35
0
arkadaslar sagolasun var olunda cok guzel calısmalarım vardı lazım olmaz dıye sılmıstım bı kac sene oncesının avı olarak aradım bı cok sey buldu ındırdım pc ye fakat codec bı coguunu acamadı zarar gormus bende.orjınal avı yapmadan oncekı hallerını bulayım ıstıyorum fakat recovery may fıleste camrec dıye bu uzantı yokkı secıyımde bulsun baska bı adı varmı dıye uzantının soruyum dedımdı:((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.