Camtasİa studİo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet_1324

Yeni üye
9 Ocak 2008
35
0
arkadaŞlar camtasİo studİodan ÇektİĞİm gÖrÜntÜler vardi 2008,2009,2010 yillarinda zamanla bazilarini kendim sİldİm bazilarini formattan sonra kaybettİm Şİmdİ onlari bulmak İstİyorum recovery my fİlesİ yÜkledİm avİ,wmv,wma olarak arattirdim bi suru dosyanin icerisinden bazilarini buldum fakat eksik hep yakin zamanda sildiklerim var simdi camtasia studio dan cektigim bi video var dosya turune baktim .camrec yaziyor birde bu sekilde aratmak istiyorum fakat yok boyle birsey ne camtasia dan kaybettiklerimi ne olarak aratmaliyim?recovery my fİlesten tarİh ayarlari yapilip o zaman icin silenen dosyalar bulunabiliyormu?yardimci olursan sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.