Çanakkale Savaşının Bilinmeyenleri(Okumanız ŞİDDETLE Tavsiye Edilir))

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
bu bölümde sabitte o kadar saçma konu varken bu konunun sabitten indirilmesi baya bi' ironik olmuş.
vikipedik bilgiler paylaşmak gerekli sanırım burada..

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,525
bu bölümde sabitte o kadar saçma konu varken bu konunun sabitten indirilmesi baya bi' ironik olmuş.
vikipedik bilgiler paylaşmak gerekli sanırım burada..

Anlatımınız hiç göze hitap etmiyordu. Ek olarak bu bölümde daha genel konuları sabitte tutacağız. Çalışmalarımız devam ediyor. Sabitten inecek çok konu var daha. İçeriği düzenleyip biraz daha genelleştirin. Ancak o şekilde sabite çekilebilir. Sinir yapmanıza gerek yok :)

Son düzenleme:

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Anlatımınız hiç göze hitap etmiyordu. Ek olarak bu bölümde daha genel konuları sabitte tutacağız. Çalışmalarımız devam ediyor. Sabitten inecek çok konu var daha. İçeriği düzenleyip biraz daha genelleştirin. Ancak o şekilde sabite çekilebilir. Sinir yapmanıza gerek yok :)

sorun sabite çekilmesini istemem değil. bence bu bilgileri her türk gencinin bilmesi lazım diye düşünüp paylaşmıştım. yani isterseniz konuyu üstünüze alın düzenleyin ama hani bu bilgiler herkesin görecegi şekilde görmesini doğru buldugum için o yorumu yaptım. bu arada dün biraz gergindim üslup sert kaçmış

edit: genelleştirme konusuna gelince ilk mesajda vikipedik bilgiler demiştim. konu çok fazla genel olunca çok resmi ve vikipedik bi ortam olucagını düşünüyorum. ama yönetim böyle karar almışsa diyecek birşeyim yok tabi.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.