Casper Nirvana CPQ.I720-4L25P almak istiyorum tavsiyeleriniz veya uyarılarınız neler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shinnoq

Üye
6 Eki 2009
94
0
ANKARA
laptop'un özellikleri:
İşlemci : Intel Core i7-720QM, işlemci hızı 1.60 GHz, Intel Turbo Boost teknolojisi ile maximum 2.80 GHz, 6 MB L3 Cache İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium (64 Bit) Bellek : 4 GB DDR3 1066 MHz Bellek Harddisk : 500 GB SATA Ekran Kartı : 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT240M Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek) Ekran : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran Ana Kart : Intel PM55 Chipset Optik Sürücü : DVD±RW DUAL Bluetooth : Bluetooth Kablosuz Ağ : Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11b/g Card Reader : Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD) Ethernet : Var Ses : Dahili Hoparlör&Mikrofon USB Port : 3 X USB 2.0 port HDMI Port : 1 X HDMI E-Sata Port : 1 X eSATA Combo Klavye : Sayısal tuş takımlı, Türkçe Batarya : Li-ION smart battery Kamera : 1.3 MP Webcam Bekleme Süresi : 150 Dakika Ağırlık : 2.85 Kg Boyutlar : 373 x 255 x 25-40 mm Ekstra : PCI-e Mini Card

bütçem 2000 lira ve görüntü montajcısıyım. sürekli hareket halinde bir yerlere koşturuyorum, veya bu makinaya eşdeğer bir ürün tavsiye eden var mı?

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
acer aspirine modellerine bır bak derim ben senin yerınde olsam fıyat bazında da acerler bıraz daha makul dıye hatırlıyorum kı cok dehset makınlerı var

shinnoq

Üye
6 Eki 2009
94
0
ANKARA
acer ve toshibayı inceledim bütçeme uygun laptopları var ama benim için işlemci olayı çok önemli 1 saatlik görüntüyü bazen 15 dakika içinde render yapmam gerekiyor acer ve toshibanın işlemcileri bu değeri bana sağlayabiiir mi bilmiyorum. Acer'ı, toshiba'sı ve casper'ı olan arkadaşlarımı bulup bi deneme yapmalıyım;) görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.