Casus 007 Keylogger PC den kaldıramıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pLeast1k

Yeni üye
22 Ağu 2011
26
0
Merhabalar öncelikle.Bilgisayarıma denemek amaçlı Casus 007 Adlı kolay kurulumlu keylogger kurdum.Bu keylogger i yükledkten sonra bilgisayarımda birçok dosya açımında hata aldm.acaba keyloggerden mi diye sildim.Fakat keylogger silindigi halde dosyalar hata vermeye devam ediyor.İnternet cafe'ye gidip orda denemk için kurdum.Aynı dosyalarda yine hata aldm.Res attım Pc ye DeepFreeze Oldugu için kalktı ve hata veren dosyalrda açıldı.Fakat kendi bilgisayarımda casus 007 i bulamıyorum.Nasıl kaldıracagımı biliyorsanız lütfen yardm edin.Boşu boşuna format attırmak zorunda kalıcam.

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
eğer tam sürüm değil ise 15 gün sonra devre dışı kalabilir ve programa girmek için ctrl - alt- F7 tuşlarına aynı anda basabilirsiniz
program hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz

pLeast1k

Yeni üye
22 Ağu 2011
26
0
Sizin dediginiz gibi yaptım ve verdigniz linke baktm.Uninstall ile kaldırdım fakat aynı dosyalar hata verıyor.Bu keylogger in hala biyerde kayıtlı dosyası var sanırım :S

GameFelix

Üye
10 Haz 2011
142
0
oraya burya baktırma combofix indirsin sorunu kalmaz
nasıl olsa karantina alıyor ondan sonra
baslat>calıstır>regedit>ctrl-f yapıp olusan dosyanın adını yazıp bul u tıklaycak
buldugu anahtarı silcek bulurken sistemin dosyasısını dakapsıyorsa yani önce buldugunu google den arastır sonra kaldır kaldırdıktan sonra resetle bişi kalmaz ^^
gecmiş olsun
+sistemin iyi ken deepfreeze kurmalısın
deepfreezin sınırsız ve kırlmayanı arayıpta bulamadıysan özelden iste sana linki veririm:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.