Casus Yazılım Programları Hakkında

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar Bu Programlar Nasıl Yazılıyor Öğrenmek İstiyorum Android için Kalide Yapılabiliyor İphone İçin Nasıl Yazıyolarlar Jailbreaksiz Nasıl Yüklüyoılar Bilen Yardımcı Olabilir mi?

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
Merhaba Arkadaşlar Bu Programlar Nasıl Yazılıyor Öğrenmek İstiyorum Android için Kalide Yapılabiliyor İphone İçin Nasıl Yazıyolarlar Jailbreaksiz Nasıl Yüklüyoılar Bilen Yardımcı Olabilir mi?

Aslında casus program yazmanın bir kuralı yok. Her türlü olayı lehine cevirebilirsin. Hayal gücü ve zeka diyebilirim.

IPHONE ye gelince. Jealbreaksiz nasıl uygulama yukletilir bunun bi cevabini bulamadim. Eskiden bende aradım. Ama AppStroe deki programları lehine cevirebilirsin. Androidde anti-virüs programları bir nevi virüs olarak kullanilabilir. Mesela başka telefondan yonetme olayı var Yani telefon kayboldugunda diye.
Bunu kendi lehine kullanabilirsin AppStore de varsa. :)

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Aslında casus program yazmanın bir kuralı yok. Her türlü olayı lehine cevirebilirsin. Hayal gücü ve zeka diyebilirim.

IPHONE ye gelince. Jealbreaksiz nasıl uygulama yukletilir bunun bi cevabini bulamadim. Eskiden bende aradım. Ama AppStroe deki programları lehine cevirebilirsin. Androidde anti-virüs programları bir nevi virüs olarak kullanilabilir. Mesela başka telefondan yonetme olayı var Yani telefon kayboldugunda diye.
Bunu kendi lehine kullanabilirsin AppStore de varsa. :)

AppStoredeki programları nasıl lehime çevirebilirim müdahale edemem ki o programlara ve dosyalarınada ulaşamam jailbreak olmadığı sürece

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
AppStoredeki programları nasıl lehime çevirebilirim müdahale edemem ki o programlara ve dosyalarınada ulaşamam jailbreak olmadığı sürece

Bak dosyalarini bul demiyorum. Misal program özelliği telefon kayboldugunda 2. Bir telefondan kontrol edilebilmesi olsun. (Böyle bir program varsa tabi) sende sosyal muhendislikle telefonu alican 2. Telefon olarak kendi telefonunu yazican. Sonra kullanican ışte. Bu şekilde lehine çevirmiş olursun.

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul

Bak dosyalarini bul demiyorum. Misal program özelliği telefon kayboldugunda 2. Bir telefondan kontrol edilebilmesi olsun. (Böyle bir program varsa tabi) sende sosyal muhendislikle telefonu alican 2. Telefon olarak kendi telefonunu yazican. Sonra kullanican ışte. Bu şekilde lehine çevirmiş olursun.

Demek İstediğini Anladım Sosyal Mühendislik Yöntemi İle Ulaşmaya Çalış Diyorsun Ben Bu mspy tarzı programları soruyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.