Cd-rom Sorunn!! Bakabilirmisiniz

Paradoxj9

Üye
21 Ara 2013
235
0
Arkadaşlar cd-rom'um güzelce calısıyordu takıp film falan izleyebiliyordum sonra ödev cd mi taktım içinde ödevlerim vardı actım word dosyasını yanıt vermiyor dedi sinirlendim görev yöneticisinden word u ve cd-romu sonlandırdım ondan sonra bidaha cd okumadı cd takıyorum ses geliyo , cd dönüyo , mausenin yanında cd işaretide cıkıyor ama okumuyor lütfen yardım. format atıcam atamıyorum pc açarken cd-romda cd takılıysa açılmıyo şöyle bi işaret gidip geliyo çıkartınca normal olarak açılıyor

http://i.hizliresim.com/K622BP.jpg

ne yapabilirim format atmam lazım.

işletim sistemim : w7 64 bit

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bios Ayarlarini Yaptinizmi Format İçin ?
Ayrica Çalişir Durumda Sağ Tiklayip Araştır Dİyerek Açmayi Denedinizmi.
Bunlarin Hepsini Yaptiysaniz Problem Devam Ediyorsa İçerisini Açip Bağlantı Kablolarını Kontrol Ediniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.