Cehennem Melekleri Tht // Serox

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Her şey birbiri ile çok uyumlu olmuş. Tht yazısı biraz daha belirgin olabilirdi ama zararı yok böyle de hoş ... ;) Ben çok beğendim :))

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Genel hatlarıyla güzel. Ama askerleri birebir kullanmasan da farklı askerler kullansan, co admin ve adminleri ekleseymişsin ya.Mesela en öndeki ZoRRoKiN samurai gibi :) Saçma diyebilirsin ama silvıstır sıtalonenin burus vilisin ne işi var THT ile. :D :D ama beğendim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.