Cep telefonu hafizasindan sİlİnen numaralari gerİ getİrmek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tcoskun

Yeni üye
23 Şub 2008
2
0
Nokia telefonumu fabrika ayarlarına geri döndürdüm tüm numaralarım silindi nasıl getirebilirim? Sim kart için program ve sim kart okuyucum var ama hafızaya çare bulamadım...

Ben sitenize uzun zamandır üyeyim. Şimdi bakıyorum artık üyelik davetiye ile oluyor. Ben yeni bir mail ve nick ile üyeliğimi değiştirmek istiyorum. Çünkü eski mailimin şifresini kalıcı olarak unuttum ve bundan sonra tüm yeni üyeliklerim için başka mail kullanmaya başladım. THT ye de aynı mail ile ulaşıp karmaşayı önlemek istiyorum. Teşekkürler...

Son düzenleme:

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
isimler gitmiş, artık geri getiremessin. Çünkü veri kurtarma programları o formatı desteklemez. Ancak isimler silinmeden önce nokia pc suite ile yedekleme yapcaktın. Yapmadığın için artık çok geç. :(

Gelelim üyelik davetiyesine. Üye olmak için burdan Davetiye İstekleri - Hack I TurkHackTeam Turkish Hacking&Security Platform
başvuru yapabilirsiniz. Yalnız yeni üyeliğiniz açıldığında bu üyeliği kullanmayacaksınız. Bu multi üyeliğe girer ve ceza alırsınız.

S

Spy' Man

Ziyaretçi
sim kartta kopyalamadınmı ? fabrıka ayarlarına donduysen telefondakıler sılınır sımdekıler kalır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.