Cep telefonu ile bilgisayar üzerinden görüşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sal89

Üye
25 Şub 2008
138
0
35
Ankara-Bursa
Slm ustalar ben cep tel. bir şekilde bilgisayara bağlayarak net kullanmadan pc üzerinden konuşmak mümkün mü böle bi yazılım vat mı THT ustaları yardımcı olur ve paylaşır lar mı? acaba hiç fikri olan yok mu? 2 gündür cevap gelmedi ssayın abiler desteklerinizi bekliyorum

salih bıçak

Son düzenleme:

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
kardeş pc ve cep telefonu arasında sesli olarak görüşme yapabileceğin skype programı var.
bunun dışında cep telefonlar ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanı sağlayan ....... pc suite programları var ama onlar işini görmez. onlar ile sadece uygulama yükleme, veri aktarımı ve internet bağlantısı yapılabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.