Cep telefonu önerılerınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
1- vıdeo çekmeyı düşündüğümden kamerasının kalıtelı olması.

2- müzık dınlemeyı düşündüğümden ses kalıtesının ıyı olması

3- 3 g özellığı olması

4-usb kablosuyla bılgısayara bağlanarak ınternet kullanabılır olması

5- hafif ve ebatlarının küçük olması.

6-fiyat aralığı olarak 450 maksımum 500 tl olması

7- işletım sıstemı androıd olması

huseyin02

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
373
0
kardeş ben nokia 3120 kullanıyorum dediğin tüm özelliklere sahip ben çok 3 yıldır kullanıyorum tek sorun çıkarmadı ebatı normal ve fiyatı normal 4 kamerası iyi çekim yapıyo

AnaLyseR

Katılımcı Üye
12 Eyl 2011
349
0
Binary City
Samsung Galaxy Mini
samsung_galaxy_mini_s5570_b.jpg

ben Galaxy Fit aldım. Ama fiyatı 575 TL civarında senin istediklerinide Miniye göre daha iyi karşılar
resim:
Samsung-Galaxy-Fit-S5670.jpg

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
iphone'u sallaaaaa. ben 1 senden fazladir Iphone 4 kullaniyorum ama sakin o kadar cok para verme. onun yerine git Samsung ACE S5830 al. Hem fiyat olarak uygun, hem iphone ile yarisir. Zaten Android kullaniyor. Simdi trend Android. Bir dahaki telefonumu Android alacam. Pisman olmazsin. He yok süper bisi olsun diyorsan Android 4.0 isletim sistemine sahip bir samsung veya HTC al derim. Ama bence istedigin özellikler ve fiyatlarla alabilecegin en uygun telefon bu yazdigim telefon. Pisman olmayacaksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.