cep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hades_24

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
280
0
istanbul
slm arkadaşlar hayati bi mesele yardımcı olursanız cok sevinirim benim nokia marka telefonda silinen mesajlarıma ulasabilirmiyim mesajlar telefon hafızaına kaydedilmişti

teşekkurler:confused:

nikola tesla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
331
0
KONYA
Bir cepde silinmis kisa mesajlari okuma yöntemini

1- Telefona efilemanager yüklüyorsunuz. Baska filemanagerler olmuyor, system dosyasi kopyaladigimizdan hata veriyor.
2- C:\Mystem\Mail dosyasina gidiyorsunuz
3- Bu dosyada index diye bir dokümani efilemanager araciligi ile kopyaliyorsunuz
4- Telefonun bilgisayara baglayip görüntüleyenileceginiz bis dosyayi aciyorsunuz, mesela E:\Others (MMC kartinda bulunan dosya)
5- Buraya Paste ile kopyaliyorsunuz
6- Simdi yapilacak is, index isimli datayi bilgisayara aktarmak. Bu kolayca ara kablosu ile yapilabiliyor.
7- Hex Editor lazim. Mesela WinHex ( aşağıda link verildi )
8- WinHex i calistirip index i aciyorsunuz
9- Göreceginiz Hexa Dezimal formatindadir, görüntüyü hem Hex hemde Text olarak ayarlayin
10- Text bölümünde gönderilen, silinen ve gelen mesajlari okuma sansiniz var. Sunu da söylemek lazim bu mesajlar bazen fragman olarak cikiyor, saatini belirlemeyi daha bulamadim. Fragman da olsa mesaji okuyabiliyorsunuz.
alıntıdır
cep telefonundan hiç anlamam inşallah yardımcı olur

hades_24

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
280
0
istanbul
Bir cepde silinmis kisa mesajlari okuma yöntemini

1- Telefona efilemanager yüklüyorsunuz. Baska filemanagerler olmuyor, system dosyasi kopyaladigimizdan hata veriyor.
2- C:\Mystem\Mail dosyasina gidiyorsunuz
3- Bu dosyada index diye bir dokümani efilemanager araciligi ile kopyaliyorsunuz
4- Telefonun bilgisayara baglayip görüntüleyenileceginiz bis dosyayi aciyorsunuz, mesela E:\Others (MMC kartinda bulunan dosya)
5- Buraya Paste ile kopyaliyorsunuz
6- Simdi yapilacak is, index isimli datayi bilgisayara aktarmak. Bu kolayca ara kablosu ile yapilabiliyor.
7- Hex Editor lazim. Mesela WinHex ( aşağıda link verildi )
8- WinHex i calistirip index i aciyorsunuz
9- Göreceginiz Hexa Dezimal formatindadir, görüntüyü hem Hex hemde Text olarak ayarlayin
10- Text bölümünde gönderilen, silinen ve gelen mesajlari okuma sansiniz var. Sunu da söylemek lazim bu mesajlar bazen fragman olarak cikiyor, saatini belirlemeyi daha bulamadim. Fragman da olsa mesaji okuyabiliyorsunuz.
alıntıdır
cep telefonundan hiç anlamam inşallah yardımcı olur

teşekkurle bu arada benim telefon nokia c3530

dexz

Katılımcı Üye
4 Ocak 2011
824
0
slm arkadaşlar hayati bi mesele yardımcı olursanız cok sevinirim benim nokia marka telefonda silinen mesajlarıma ulasabilirmiyim mesajlar telefon hafızaına kaydedilmişti

teşekkurler:confused:
eger ugraşmayayım diyorsan operatör servisini ara gecmişe dönük msj larini iste belli bir ücret karşılıgı msj lar gelir sana son 1 yılın kiler kalıyor kayitlı olarak ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.