Ciddi bir mesele... Turk"Hack"Team

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
diyelim ki bir kişiyi hacklemek istiyorum elimde msn si facebooku vesairesi var.bazen haberlerde duyuyoruz işte şu hacker şu büyüklükteki şirketin bilgisayarlarıını hackledi vs herhalde adam basit bi trojanla yapmış değil.bi web sayfası sayesinde veya bir güvenlik açığı saysinde ama nasıl.ben adama trojan,keylogger vs yollamadan adamın bilgisayarına ulaşıp rootkit bırakarak kendime sınırsız yetkiler vermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim önümde 6-7 aylık bir süre var zaman sıkıntım yok.nereden başlamalıyım ne ile uğraşıp ne üzerine yoğunlaşmalıyım elbette böyle büyük bir hack platformunda bu soruya cevap verecek birileri olmalı
dikkat edilmelidirki ben basit birşey sormuyorum bu nedenle moderatorun açtığı sabit konuları bana göstermeyin ciddi bir cevap bekliyorum

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
tmm da ben adama trojanı msn de atmıcam heralde bende hacker trojanı nasıl yediriyor onu soruyorum önce pc ye ulaşcan sonra trojan okadarını biliyoruz

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
illa adama ulasman gerekmıyor . Whois cek illa o sitedende yedirmen gerekmıyor . Sana diyebilceğim tek şey sosyal muhendisliği iyi bilmen .

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
öncelikle cevapların için teşekkür ederim
anlamadığım bu büyük şirketler nasıl hackleniyor adamlar msn girmez faceye girmez her siteye girmez programlarını kendi muhendislerine yazdırır işine bakar mesela kızlar da böyledir sadece internette facebook a girer msn e girer müzik indirir genellikle pcleri paylaşımada açık değildir.zaten birisine virüs vs nasıl yedirilirki msn den dosya atsan alamazlar link versen ne indirceni bilemezler posta atsan adam postalarını okumaz bile ee ben sosyal mühendislik bilsem nolcakki.tabiri caizse adam "windows patlayacak kaçın" diye uyarı gelse kaçıyor.bu adama nasıl hack yapılır.

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
yok mu bi bilen :( bence bu soru herkesin kafasını kurcalıyor ama cvp yok ki

Edit:

Yardıma gerek kalmadı kendi sorumun cevabını kendim buldum.

Konu kilit

Son düzenleme:
M

mugair

Ziyaretçi
selamun aşeykum

öncelikle cevapların için teşekkür ederim
anlamadığım bu büyük şirketler nasıl hackleniyor adamlar msn girmez faceye girmez her siteye girmez programlarını kendi muhendislerine yazdırır işine bakar mesela kızlar da böyledir sadece internette facebook a girer msn e girer müzik indirir genellikle pcleri paylaşımada açık değildir.zaten birisine virüs vs nasıl yedirilirki msn den dosya atsan alamazlar link versen ne indirceni bilemezler posta atsan adam postalarını okumaz bile ee ben sosyal mühendislik bilsem nolcakki.tabiri caizse adam "windows patlayacak kaçın" diye uyarı gelse kaçıyor.bu adama nasıl hack yapılır.

öncelikle istedigin şeyin farkında olman cok guzel buyuk şirketler genelde belli bir aga baglı olarak calısırlar burası amerika degil ki bu ag içerisindeki bilgisayarlar belli bir guvnlik sıralaması ve onceligine sahip olsun ve buyuk şirketlerde genelde msn ve face kullanan bir cok kişi var yapman gereken aga sızmak ardından ag içerisindeki bilgisayarlar buyuk olcude paylasıma acık olur bunların tespiti artık senin hack becerine kalmıs eger yaklasım sadece tek pc ise once aga gir ardından diger bilgisayarlara ulaş birde kucuk uyarı genelde paranoyak patronlar ve ust duzey yoneticiler kendi aglarında birer casus yazılım barındırırlar şirkette her klavye basısını gormek için boyle bir yazılım varmı buna dikkat et zaten varsa burda işin cok daha kolay olacaktır basit demiyorum ama istedigin imkansızda degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.