CideSoft Sanal PC XP Edition

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
+Üyelik adınız:ByJoker
+Program Adı:CideSoft Sanal PC
+Sürümü:XP Edition
+Açıklama:5 fonksiyonlu xp işletim sistemli sanal PC
+Görsel:
Giriş Ekranı

d4gsx.jpg

PC Girişi

i6198060_adsiz2.bmp

IP İstemcisi

i6198068_adsiz3.bmp

Not Defteri

i6198069_adsiz4.bmp

Internet Explorer

i6198070_adsiz5.bmp

Komut İstemi

i6198071_adsiz6.bmp

İndirme Linkleri

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

İndirDur.Net - İndirme - cidesoftxp.rar

Virus Taraması

cidesoftpc.exe - Jotti'nin malware taraması

İyiy Kullanımlar Bir Teşekkür Yeter :)

Önemli Not:Çalıştıramazsanız içindeki styler_button.ocx dosyasını system32 içine atın

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
kardeşim yazılım ekibine girmişsin ama loggerden başka birşey yapamamışsın bizde geçtik yazılım ekibinden eski projelerime göz at istersen ;)

By AYhan

Uzman üye
22 Eki 2011
1,154
1
İstanbul

kanonbat

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
425
0
HackerByJoker merakımdan soruyorum yanlış anlama sen bu sistemi satacakmısın satacaksan lisans alman gerek çünkü için kullandığın fonlar microsoft aksesuarları felan hep windows adına lisanslı
eğer satarsan lisans yaptırman gerek

kanonbat

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
425
0
ben sadece sordum çünkü web sitesinde reklam vermek için 10tl yazmışsın eğer reklam ücreti alırsan kazancından vergi kesilecek ve kullandığın resimler için lisans alman gerek

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
kanonbat kardeşim ip numarandan srni buldum bu siteye kim reklam verecek ahahahaha yazmmışsın :) öncelikle lamerlik yapma ve ben siteye değil programa reklam alıyorum ;)

kanonbat

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
425
0
vallahi billahi öyle birşey yazmadım yemin ediyorum
sitene girdim ve ıp adresimi biliyorsan hangi şehirdeyim lütfen söyle
hatta sitenden etkilendim ve kendi sitemi kurdum
ben lamer değilim

kanonbat

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
425
0
kardeş yemin ediyorum vallahi billahi ben yazmadım yemin ediyorum
bak be o siteye bir mesaj yazdım oda o yazıyı ben yazmadım dedim bak vallahi diyorum
ben senin sitenden esinlendim ve sitemi kurdum niye biriyle dalga geçiyim ayıp birşeydir yemin ediyorum
sen ankara adıyaman diyorsun sana what ıs my ıpden resim çekip yollayayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.