Cıldırmak uzereyım...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

int0thehell

Yeni üye
10 Tem 2008
13
0
İstanbul
arkadaslar benım problemım ıkı gun once basladı eyyebal chattan bırınden bır dosya aldım resım dosyası sanıp salaklıgıma geldı bana bır dosya atmıs ahah dosyası dıyee sımdı pc ıme garıp seyler oluyor
1.formatlıyamıyorum kesınlıkle
2.regedıtten taratıyorum attıgı dosyaları buluyorum ama ordan bıle sılmıyor ..:(
3.kaybetmek ıstemeıgım cok onemlı bılgılerım var bılgıler derken manevı seyler resım ve benzerı gıbı bır sey olacak dıye odum kopuyor pc acayıp yavasladı
4.pc yı her actıgımda elemanın atmıs oldugu ahah dosyasının acılması ıcın kullanmak ıstedıgım aparatı soruyor bana pc her seferınde cunkı aynı dosyayı baslangıcada yapıstırmıs
aklıma hemen sız geldınız bana yardım etse etse burdan bır arkadas eder dusuncesıyle hemen basladım yazmaya
ne onerırsınız bana ne yapmalıyım
ha bu arada nod 32 kullanıyorum bulamadı
spywaredoctor defalarca ful tarattım yuksek sevıyede bır kac trojen buldu ama gene problemım cozulmedı
ınternette arastırdım bıraz ahah dıye bır vurus cesıdı buldum ama nasıl bas edecegımı bılemıyorum
yardımlarıınızı beklıyorum arkadaslar
sımdıden cok tesekkur ederım
saygılarımla
sefa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.