// Cinema 4D Gece tasarı mı // achiles25

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Gece tasarımlarım hep Işık lı olacak umarım beğenirsiniz :)

supertasarm.jpg

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Hepsi güzel olmuş ama THT yi yuvarlakların üstüne koymuşsun o olmamı ellerine sağlık
.

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
onlar da olmaz sa çok sade duruyordu doldurmak istedim biraz ekranı :)

teşekkürler :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Eline Sağlık Ciddi Anlamda Güzel Olmuş Ufak Hatalar Dışında Hata Deilde Dahada Güzel Durabilirdi Zemin Materyal'ını Beyaz yapsaydın ve birazda ışık veyansıma ile Muazzam Olurdu Ama Böylede Güzel Olmuş :)

K4B4S4K4L

Katılımcı Üye
27 Eyl 2013
360
0
Çok iyi olmuş.

Bide Cinema 4d ile ilgili bi ders çeksen çok fena olur.Saygılar

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
işin ras gelsin kardeşim programı kapatmadım daha yarın dediklerini yapr eklerim konu okey şimdi bayağı uykum geldi yatıcam cümleten ii geceler :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Eline sağlık her zamanki gibi mükemmel :) Birde şu sağ alttaki imzayı artık değiştirsen olur mu :D Böyle olmuyor. Ya çalışmanın bir yerine koy, yada photoshop ile direkt üstüne yaz. :)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
işi ras gelsin Red mevra kardeşim hazırlamı iki tane ikisi de güzel bazen bunu kullanıyorum bazen ötekini daha cok bu benim hoşuma gitti ği için bunu kullanıyorum :)

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
güzel olmuş inşallah bizde bu kadar ilerilere geliriz :) arkadaşımız ders konusunda haklı video yayınlarsan çok iyi olur :)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
tmm kardeşim söz bir sonraki tasarım aklıma geldiğinde video çekecem ve yayınlıyacam söz kardeşim baktım ii oluyor devamınıda geiririm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.