Cinler neye benzer ?

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0
Arkadaşlar astral seyahate çıkıpta bunu tarif edebilecek var mı aranızda ?

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Astral seyahatla görülmez canları ne isterse ona benzer fiziksel bi formları yok tamamiyle zihninizde oluşturdukları bir varlık şeklini alırlar halisinasyon misali

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
astral seyehatte cinleri göremezsin. ( bir takım istisnalar olabilir tabi )

CryptoCoder

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
755
2
İstanbul
Heralde sen yanlış kaynaklardan bilgi edindin.Şahsen kendim astral seyehat için 1hafta uğraşmıştım ve sonunda başarmıştım.bunun normal rüyandan hiç bir farkı yok astral seyehatte gördüğünü normal rüyanda da görebilirsin.Kafanda bir şekil canlandırıyorsun beynin o an hızlı çalışıyor ve karşına cinmiş gibi gösteriyor.herşey beyninin sana uyguladığı oyundan ibaret.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Kur'an-ı Kerim Okuyorsaniz Biz İnsanların Göremedğini Bilirsiniz Zaten

Oyle diyen kisi Kurani anlamamistir

Heralde sen yanlış kaynaklardan bilgi edindin.Şahsen kendim astral seyehat için 1hafta uğraşmıştım ve sonunda başarmıştım.bunun normal rüyandan hiç bir farkı yok astral seyehatte gördüğünü normal rüyanda da görebilirsin.Kafanda bir şekil canlandırıyorsun beynin o an hızlı çalışıyor ve karşına cinmiş gibi gösteriyor.herşey beyninin sana uyguladığı oyundan ibaret.

Yanlıs deneyim

astral seyehatte cinleri göremezsin. ( bir takım istisnalar olabilir tabi )

Görebilir

Astral seyahatla görülmez canları ne isterse ona benzer fiziksel bi formları yok tamamiyle zihninizde oluşturdukları bir varlık şeklini alırlar halisinasyon misali

Halisinasyon misali degil kardesim bilginiz olmadigi konularda yanlis bilgi vermeyin lutfen

Astral seyahate çıkanlar görebiliyor mu peki ? :)

Gördügü cin mi önce bunu anlamasi lazim Türkiyede bilinen varliklar cin,melek,seytan,uzayli ama bircok varlik var

Son düzenleme:

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0

Yanlıs deneyim

Görebilir

Halisinasyon misali degil kardesim bilginiz olmadigi konularda yanlis bilgi vermeyin lutfen

Gördügü cin mi önce bunu anlamasi lazim Türkiyede bilinen varliklar cin,melek,seytan,uzayli ama bircok varlik var

hocam sen tecrübeliye benziyorsun.en aklı başında yorum senden gelmiş.diğer yorumlara söylemem gerekenleri sen söylemişsin zaten.

Yanlıs deneyim

Görebilir

hatta bence sen gördün.deneyimini neden paylaşmıyosun ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hurra

Yeni üye
16 Mar 2018
13
0
Bayburt
Arkadaşlar astral seyahate çıkıpta bunu tarif edebilecek var mı aranızda ?
"Kitabımızda Cinler ateşten yaratılmışlardır ve Çok hızlı hareket ettikleri yanısıra kara bulutları benzedikleri hakında hadisler vardır." Net şekilde neye benzedikleri belirtilmemiş diye biliyorum

Son düzenleme:

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0
"Kitabımızda Cinler ateşten yaratılmışlardır ve Çok hızlı hareket ettikleri yanısıra kara bulutları benzedikleri hakında hadisler vardır." Net şekilde neye benzedikleri belirtilmemiş diye biliyorum

Çok ilginç.aslında bütün boyutlarla aynı dünyada yaşıyor ama gözlerimiz algılayamadığı için göremiyoruz.korkmuyorum ulaan

Anlamadığım bir nokta daha var.hem insan üstün yaratılmıştır o yüzden astralde kimse zarar veremez korkmayın diyorlar hemde musallat olup size zarar verebilirler diyorlar anlamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.