Clash of clans hesabım çalındı

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Merhabalar herkese. Yaklaşık 2 senedir emek verdigim ve keyifle oynadığım Clash of clans hesabım 2 gece önce Azeri bir kişi tarafından calindi. Arkadaşlar gercekten cok üzgünüm. Hesabımı çalan kişi Azerbaycan ve Türkiyenin kardesliginden bahsederek güvenimi kazanarak milli duygularımı kullanmıştır. Calmayacagina ALLAH KİTAP yemin ederek hesabımı güvenerek verdim. 1 saniye bile tereddüt etmedim. Ve aynı kişi 1 saniye bile tereddüt etmeden şifremi verdiğim andan itibaren yaklaşık 1 dakika sonra gmail hesabimin bağlı olduğu Android telefonumu cokerterek fabrika ayarlarına geri çevirdi. Aynı zamanda hesabımı anında çalmıştır! !! Arkadaşlar gerçekten zor durumdayım bana yardımcı olabilecek bir kardeşimi veya abimi arıyorum... Lütfen bana yardımcı olun okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Alparslan431907

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
633
1
Kütahya
Maile kayıtlı oluyor oyun sanırsam hiç oyun oynamadım ama :) Mail kurtarma seçeneklerini denedin mi ? Çalan kişi değiştirse bile gmail support eski bilgilerin değiştiğini fark ettiği için hesabınızı almanızda yardımcı olabilir.

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Hocam kontrol ettim geri almaya çalıştım ama adam telefon numarası kuryarma maili de dahil olmak üzere herşeyi değiştirmiş ben böyle bir kahpelik görmedim. . O kadar üzgün ve kırgınım ki.. Ne yaptıysam olmadı beni aştı..

Alparslan431907

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
633
1
Kütahya
Hocam kontrol ettim geri almaya çalıştım ama adam telefon numarası kuryarma maili de dahil olmak üzere herşeyi değiştirmiş ben böyle bir kahpelik görmedim. . O kadar üzgün ve kırgınım ki.. Ne yaptıysam olmadı beni aştı..

Söylüyorum ya değiştirsen bile sen eski bilgilerini düzenli bir şekilde verirsen,Suupport bunun farkına varır zaten,Belirtirsin destek bölümünde bilgileri ben değiştirmedim diye,Senin ip'in ile karşılaştırma yaparlar veya hangi cihazla değiştirildi diye

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Google hesabına almak fazla zor değil sana sorulan sorular eski şifreletin nelerdir veya senin oluşturduğun güvenlik sorusudur. Hiç olmazsa clash of clans da yarım kısmından hallet

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Hocam inanın herşeyi denedim ne bir geri bildirim aldım ne başka birşey. . Son çarem olarak orada halledemeğim için THY ye sigindim.. :(((

Senin teline doğrulama gelmeden tel noyu değişemez düzgünce dene kardesim

Hocam telefonumu anında çökertti. Ve hiçbir mesaj gelmedi sonrasında. ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrschwartz

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
676
5
TÜRK
Merhaba, Oyunu oynadığınız hesap ile daha önce herhangi bir alım işlemi yaptınız mı ? Bu konular da en büyük yardımcı önceden alım işlemi yaptığınız kredi kart bilgileri oluyor. Alımlar da kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgilerini destek birimine göndererek hesabın asıl sahibinin siz olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz. Fakat bu husus da önemli olan şey girdiğiniz bilgilerin %100 eşleşmesi olacaktır.

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
kurbana atacagin mesaj

MERHABALAR BIRAZ ONCE GMAILINIZE YABANCI BIR CIHAZ ERISIMDE BULUNDU BUNU SIZMI YAPTINIZ ? YAPMADIYSANIZ ALT TARAFTAKI LINKDEN.HESABINIZI GUVENE ALIN

(FAKE SCRIPT) SOSYAL MUHENDISLIK <3 :D %1000 ATLAR

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Hocam oyundan yazdı adam. Bu arada supercell ile konuşuyorum adamlar bir başkasının hesabını ele geçirmeye çalışıyorsunuz diyor ağlamak üzereyim. ..

Merhaba, Oyunu oynadığınız hesap ile daha önce herhangi bir alım işlemi yaptınız mı ? Bu konular da en büyük yardımcı önceden alım işlemi yaptığınız kredi kart bilgileri oluyor. Alımlar da kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgilerini destek birimine göndererek hesabın asıl sahibinin siz olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz. Fakat bu husus da önemli olan şey girdiğiniz bilgilerin %100 eşleşmesi olacaktır.
Merhaba malesef daha önce hiç alım yapmadım :(((

ÖM ye gel yardımcı olayım.

Hocam mesaj attım özelden size....

Özelden mesaj atıyorum gelmiyor sanirim buraya yazayım.

Hocam yazdım ama gelmedi heralde. 2 gün önce sabaha karşı 4 civarında adamla tanıştım. Hesabımı satın almak isyedi.* Millı duygularımı da kullandı.* Adam Azeri.* WhatsApp dan aradı guvenimi kazandı. Bende şifremi maili verdim yaklaşık 1 dakika sonra mail imin olduğu android telefon çöktü ve fabrika ayarlarına geri dondu.* Bu arada adam herşeyi değiştirmiş.* Telefonumu geri açtığımda ne bit şifre degisirme mesajı ne de herhangi birşey varDi.* Adam bütün* herşeyi değiştirmiş hesabı geri alamadım.

Lütfen yardımcı olur musunuz. ...

Param pulum yok ama duam var.. Allah rızası için hesabimin maili [email protected] dur. Lütfen birisi şu mail hesabımı geri alsin lütfen. ...Gecenin saat 1.40 ı olmuş ben daha uyuyamamışim. . ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.