CMOS Error! Your System is Safe Mode!

tarzanca2

Üye
31 Ağu 2011
238
0
Merhaba hocalarım, arkadaşlarım;

Bu sabah bilgisayarı açtığımda başlıkta da söylediğim gibi "CMOS Error! Your System is Safe Mode! " yazısı ile karşılaştım ve bazı seçenekler sundu bana (3 times, 5 times gibi). Ve ne yapacağımı bilemediğim için bişeyi ellemedim ve bilgisayar kendi kendine yeniden başlattı ve windows normal olarak başladı. Açıldığında tarih 01.01.2008 ve saat 00:01 olmuştu. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.