Coca Colanın Sırrı Söylendi

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
402127_10150512232757823_40497487822_8836051_737311642_n.jpg

cokerecipe.jpg

Ayrıca kaynak: Leaked Coca-Cola Recipe Is Real, but Not Quite 'The Real Thing' | LifesLittleMysteries.com

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Şehir efsanesi, 40 sene önceki gazetede formülün bulunduğu yazıyor. Oraya o formülü kim söyledi, cola 'nın mucidi mi? Yok öyle bir şey. Adamlar 2 ay kadar önce formülün bir bankanın kasasından başka bir kasaya naklini gösterdiler, akıllara zarar. Beyaz Saray arşivi bile o kadar sağlam korunmuyordur.

Gerçek olsaydı, cola 'yı çoktan tahtından ederlerdi şimdiye kadar :)

puriya

Kıdemli Üye
7 May 2007
3,413
0
Microsoft TR
Şehir efsanesi, 40 sene önceki gazetede formülün bulunduğu yazıyor. Oraya o formülü kim söyledi, cola 'nın mucidi mi? Yok öyle bir şey. Adamlar 2 ay kadar önce formülün bir bankanın kasasından başka bir kasaya naklini gösterdiler, akıllara zarar. Beyaz Saray arşivi bile o kadar sağlam korunmuyordur.

Gerçek olsaydı, cola 'yı çoktan tahtından ederlerdi şimdiye kadar :)

Kesinlikle Katılıyorum..Öyle Olmasaydı 125 SENEDIR dünyanın 1 numaralı markası olmazdı.

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Kesinlikle Katılıyorum..Öyle Olmasaydı 125 SENEDIR dünyanın 1 numaralı markası olmazdı.

bir deney de yapabiliriz. tht olarak herkes 100tl vererek, ortaya bir sermaye koyalım. o formülü alıp yapalım bakalım, eğer tutarsa, yaşadık, tutmazsa, 100tl fakirleşmiş oluruz:)

Comex

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
326
0
Turkey
100 TL Fazla değilmi ya :D Onun yerine tüm tht birleşip chrome hackliyelim 20 milyon dolar veriyorlar onla kola şirketi açarız :D

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Bence gerçek değildir. Cola yı o kadar çok insan içiyo. Örnek ben 3 Litre içtim bi kere hiç bişey olmadı :D

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Bence gerçek değildir. Cola yı o kadar çok insan içiyo. Örnek ben 3 Litre içtim bi kere hiç bişey olmadı :D

Üstadım,

aman diyeyim ben,naptın sen. Büyük şeytan amerika 'nın sermayesine katkıda bulunmuşsun. En azından yanında hamburger yememişsindir umarım, yoksa o zaman da küçük şeytan israile yardım etmiş olacaktın :)))))))

Senin bu yazdığını şimdi birileri illuminati 'ye de bağlar :)

Aman diyeyim, içmişsin içmişsin, bari miktarı yazma :))))))))))

Afiyet olsun ;)

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Üstadım,

aman diyeyim ben,naptın sen. Büyük şeytan amerika 'nın sermayesine katkıda bulunmuşsun. En azından yanında hamburger yememişsindir umarım, yoksa o zaman da küçük şeytan israile yardım etmiş olacaktın :)))))))

Senin bu yazdığını şimdi birileri illuminati 'ye de bağlar :)

Aman diyeyim, içmişsin içmişsin, bari miktarı yazma :))))))))))

Afiyet olsun ;)

Hamburger yemedim zaten sevmem de. Call of Duty oynarken iyi Geliyo Cola. :)

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Tadı guzel olsa bile, berbat bir içecek. Vucut gelıstırme salonuna gittigim icin 1 aydır agzıma kola deymedi.. Bundan sonrada pek kullanacagımı sanmıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.