•COD•Extreme Warfare [Turkiye] [BETA] : 185.81.152.170:7777

red645

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
398
0

Merhaba Dostar bu gün sizlere Yeni acılan Serverimisi Tanıtmaktan Sevk Duyarım.
Sunucumuzda Öncelik Oyuncuların Haksızlıga,Hack ve Sorunlarla Karşılaşmamalarıdır. Sunucumuzda Hergün Yapılan Degişik Etkinliklerle Oyuncuların Memnuniyeti Bizim icin cok önemlidir ve Resmi Bir Düzen İle Oyunculara Keyifli Dakikalar Yaşatmayı Hedeflemiş Extreme Team Gururla Sunar :)

Extreme Team

1.Recep-THEX3T4R Kurucu Proje Sorumlusu

2.Umut-David Kurucu Sosyal İlişkiler

3.Kaan-Erwachen Oyuncu Modaretör

4.Oguzhan-Class Oyun Genel Modaretör

SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİGİZ DEMEKTİR...

HostName: •COD•Extreme Warfare [Turkiye] [BETA]
Address: 185.81.152.170:7777
Players: 0 / 100
Mode: [Turkiye]World War1.9
Language: - Turkiye/EN

TeamSpeak 3 : 5.231.71.59

Gelen İlk 50 Kişiye 100.000 Para Ve +125 Skor Bizden - Team Speak 3 5.231.71.59

Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.