CoffeeCup HTML Editor 2007 10.0.0.210 FULL kur ve kullan

ferdinat

Katılımcı Üye
31 Tem 2007
509
15
WwW.TuRkHaCkTeAm.OrG
CoffeeCup HTML Editor 2007 10.0.0.210 FULL kur ve kullan. crack derdi yok serial derdi yok. kur ve kullan.....

CoffeeCup Html editör programı yeni başlayan web tasarımcıları için oldukça iyi bir editör denilebilir. paketin bu son sürümünde telefon, canlı sohbet desteği ve devamlı güncellenebilme özelliği ile birlikte gelmektedir. İnternetten en çok indirilen bu Html editörü ile dinamik websiteler ve arama motorları yapabilirsiniz. Bu html editörü kolay kullanım arayüzüne sahip olması nedeniyle her kullanıcı kesimine hitap

edebilmektedir.CoffeeCup Html Editor programi, hem Web sayfasi tasarlamak hemde tasarladiginiz web sayfalarini upload veya download etmek için gerekli olan Ftp programınıda içerir.Programdaki imaj galerisi ile yüksek kalteli görüntüler yapabilirsiniz.
Diğer Özellikleri: -FTP desteği -Flash yazıları ekleyebilme -Pop-up pencereleri ekleme -Form, Tablo, Yazı Tipi ve Frame sihirbazları -100 adet Xp tarzı grafik -Güncelleme

Homepage - http://www.coffeecup.com
Size: 17.8 MB
Download
http://rapidshare.com/files/44859418...0.210.rar.html

NOT:alıntıdır

NOT2: bu programın crağini serialini fullünü 1 ay aradım bulmak bugune nasipmiş. o kadar mutlu oldum ki anlatamam artık pes edecektim ki amacıma ulaştım. sizin 1 ay aramanıza gerenk yok işte burda güle güle kullanın

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
sen farkli bi rapidshare kullanıyosun galiba ;)
zuhhaahah
bak bakam resme ;)
adszox4.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.