Çok acil yardım pc yandı galibaa :(

bekam123

Yeni üye
25 Ocak 2011
32
0
arkadaşlar dün gece bilgisayar. kendilğinden kapandı. ve koku geldi. sabah bilgisayarı açtıgımda monitorde görüntü yok ve kasada ışık felan yanmıyordu sdece bi cızıltı sesi vardı ?

sorun ne olabilir ? priz kablolarını kontrol ettim yanan yok

NeoXo7

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
930
0
System.Info
BIOS Pilini Çıkar biraz Bekle Tak Sonra Hardisk Kablosunu 2.yere tak Dene Olmassa Ram çıkar aç pc yi Dene Açılırsa Ram dendir OLmassa Ekran kartından Felanda Olabilir . ( İşlemci Fanın Çalıstıgınıda Kontrol Et )

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
aynen bir tamirciye ***ür kendim biraz biliyorum dersen fana felan bak yani parçalardan teki yanmıştır.( benim ekran kartı da cok kurcalamaktan yanmıstı yani aynı şey benim de başıma geldi:D

bekam123

Yeni üye
25 Ocak 2011
32
0
bilgisayarı 2007 de aldım tam 5 sene oldu.. fan çalışmıyo ses gelmiyo fandan hafiften bi cızıltı geliyo power tuşuna basınca..

bilgisayarımı 2007 de 2 milyara almıştım toplama. çok iyidi donanımları felan. ilk defa böyle birşey oldu :S

GoldenBLade

Yeni üye
18 Ocak 2013
48
0
Bilgisayardan anlamıyorsan eğer herkesin dediği gibi bilgisayar tamiri yapan bir yere ***ür ama genelde ramdan olur ya da bios pilini cıkar sonra tekrar tak ama genede sen en iyisi 30 tl al yanına bilgisayarcıya ***ür o bir format atar bak bir çaresine :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.