Çok basit ama bilmiyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qadiir

Üye
21 Şub 2011
212
0
Arkadaşlar benim bir projem var bu proje ye ben hakkında butonu ekliyorum ve bu hakkında butonunu ekledikten sonra o butona tıklayınca ufak bir pencerede bi resim olmasını istiyorum aynı sizin yaptığınız gibi yani resim olarak açılmıyacak resim olarak açılmayı yapabiliyorum ufak bir pencerede açılmasını istiyorum fakat o butona tıklayınca benden bir dosya açmasını istiyor o dosyayı hangi programla yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
once bir tane form2 ac sonra hakkımda buttonun uzerine cift tikla form2.show yaz kapat dene
kucuk pencere ıstıyorsan form2 nın boyutunu ıstedıgın gıbı ayarla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.