cok cok cok acil bakinn az zamanim war yapmak icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abiler ablalar lütfen bana yardim edin pc de bişe actim herşey silindi masa üstünde olan dosyalar felan gitmis herseyy gitmis kalasörler duruyor ama iclerinde bişe yok masa üstünde bulunan simgeler felan hepsi gitmis pc'm de olan resimler gitmis başlat>programlar> donaltılar diyorum ne paint war ne sistem araclarinin ici war bise kalmadi lütfen yardim http://turkhackteam.net/showthread.php?t=443669 burada bulunan linki indirmistim ondan kaynaklaniyor olabilir lütfen yardim edin lütfenn

abim sitem de geri yüklenmiyor Baslat>programlar>donaltılar>sitemaracalari diyorum orasida silinmis orasida boşş Boş yaziyor bişe yok lütfen acil birisi yardim etsin baban gelmeden bilgisayari görmeden halletmeliyim bilgisayarda hesaplar felan hepsi gitti lütfen yarim profilimden msn alip ayrintili konusursak daha iyi olcak lütfenyarim

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Hmm...
Bilgisayarcı veya onun düzeyinde bir donanımı olan kişiye git. Sistemi geri yükleyip yedeklesin. Sonra format atın. Ardından yedekleri kurun.

Sistem geri yüklemeyi başka bir pcden alman lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.