Çok saçma gibi gelebilir ama gerçekten yardıma ihtiyacım var

zale

Yeni üye
18 May 2016
13
0
Öncelikle iyiakşamlar.Siz değerli abilerimden bir konuyla ilgili akıl danışmak için rahatsız ediyorum . Afedersin gereğinden fazla uzattım ama konu biraaz saçma oldu için hafif bi yalakalık gerekir diye düşündüm benim adını baba adını okuduğu okulu yaşadığı şehri,yaşını ve düzenli skype üzerinden konuştuğum bir kişi var fakat soyadı ve resmi yok benim bu kişiyi bulmam için bir fikir verme ihtimaliniz var mı ?Biraz saçma bir istek gibi gelebilir şimdiden affınıza sığınırım ama gerçekten aklıma bir türlü çözüm gelmiyor .Bir şekilde karşısına cıkarsam bir daha konuşmıyacağını belirttiği için direk şehrine gitme ihtimalim yok .Fake hesap dediğinizi duyar gibiyim ama 3 aydır sesini duyduğum bir insan hiç bir şekilde faillemedi eğer fakeysede sırf bu cabası için tebrik etmek istiyorum .yine sebebsizce lafı uzattım afedersiniz şimdiden teşekkürler.

Feyzan

Yeni üye
16 May 2016
8
0
Kardeslerim, arkdaslarim, Karar verdim bende hacker Olacagim :) , tüm hackerler erkek ve ben bayan oldugum hiç kimse yardimci olmuyor.. tek istedigim rahatsiz edildigim kisinin facebook sayfasini ele geçirmek, bu kadar zor olmamali anlatan olursa talimatlari takip ederek ele geçire bilirim. herkez yasal olmadigini sölüyor fakat butün programlar anlatiliyor, tabi ben daha yeni oldugum için anliyamiyorum orasi baska konu ama gerçekden bana vakit ayirip (anliyacagim dilden ) anlatan olursa çabuk kavrarim.. yardimlarinizi bekliyorum.

emoimofb

Üye
15 Kas 2011
122
0
Sakarya
ben 2011 de üye oldum güzel gidiyordu ancak sonradan ortam değişti artık kimseyi tanımıyorum bu iş emek fedakarlık zaman ister zor değil ama ing ister yarıda bıraktığın herşeyde kafanın içerisindeki büyük boşlukta sorumluluk eksiklikleri doğura bilir sana yapacaksan tam yap derim

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
durumun cok karısık yazılarından sadece anladığım bir kişi var ve bu kişinin nerden olduğunu öğrenmek istiyorsun tüm bilgilerin için bu kişiyi araştıra bilriim faakat kişinin en azından bazı bilgilerini bana öm ile atarsan bugun sonuc cıkarabilirim

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Kardeslerim, arkdaslarim, Karar verdim bende hacker Olacagim :) , tüm hackerler erkek ve ben bayan oldugum hiç kimse yardimci olmuyor.. tek istedigim rahatsiz edildigim kisinin facebook sayfasini ele geçirmek, bu kadar zor olmamali anlatan olursa talimatlari takip ederek ele geçire bilirim. herkez yasal olmadigini sölüyor fakat butün programlar anlatiliyor, tabi ben daha yeni oldugum için anliyamiyorum orasi baska konu ama gerçekden bana vakit ayirip (anliyacagim dilden ) anlatan olursa çabuk kavrarim.. yardimlarinizi bekliyorum.

Keşke kolay olsaydı :)
Ama kimse yardım etmez çünkü tek başına araştıracağın şeyler bunlar.
Bu forumda dahil internette pek çok bilgi var kimse gelip sana öğretmez RAT ve Keylogger olaylarını araştırmalısın.
Bu 2 sinden başka işe yarar basit bir sistem yok.

27 Nis 2016
136
0
İzmir

Feyzan epostayi yazayim sifer karsima ciksin diye bir program yok e postayi bilsen siferyi denme yanilma yolu ile keylogger sucker burn ile yani fake facebook ile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.